mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Isuzu D-Max - pierwszy pickup z 5-letnią gwarancją

Isuzu D-Max - pierwszy pickup z 5-letnią gwarancją

Isuzu D-Max jest pierwszym na polskim rynku pick-upem z 5-letnią gwarancją i usługą assistance. Tym samym D-Max ma najdłuższą gwarancję w tym segmencie rynkowym - do 5 lat lub 150 tysięcy kilometrów.

Isuzu D-Max - pierwszy pickup z 5-letnią gwarancją
Okres obowiązywania przedłużonej gwarancji, wprowadzonej przez Isuzu Automotive Polska, wynosi obecnie 5 lat od daty wydania pojazdu, z limitem 150 tysięcy kilometrów i stanowi kontynuację fabrycznej ochrony gwarancyjnej, która obejmuje okres 3 lat, z zastrzeżeniem limitu przebiegu 100 tysięcy kilometrów. Jest to innowacja na polskim rynku w segmencie pick-upów. Dotychczas w tej kategorii pojazdów oferta nie przekroczyła trzyletniego okresu gwarancji na podzespoły mechaniczne pojazdu.
    
Przedłużona, 5-letnia gwarancja dla Isuzu D-Max, obejmuje główne elementy układu napędowego: silnik, skrzynię biegów, skrzynię rozdzielczą, mosty i wały napędowe. Właśnie ewentualna naprawa tych podzespołów mogłaby być dla użytkownika najkosztowniejsza.

Pięcioletnia gwarancja udzielana jest na nowe samochody Isuzu D-Max, sprzedane przez Autoryzowanych Dealerów Isuzu Automotive Polska (z wyłączeniem pojazdów przebudowywanych, a także przeznaczonych do eksploatacji lub eksploatowanych w warunkach specjalnych) i serwisowane w Autoryzowanych Serwisach Isuzu w Polsce. W trakcie całego okresu gwarancji obowiązuje również ochrona assistance.

Isuzu D-Max to, obok najwyższej ładowności w klasie i najniższej emisji CO2 dla wersji z 2,5-litrowym silnikiem, teraz także najdłuższa gwarancja i ochrona assistance.

Podobne wiadomości:

VW Amarok - oficjalnie

auto motor i sport 0000-00-00

Dożywotnia gwarancja na auta Volvo

Dożywotnia gwarancja na auta Volvo

Aktualności 2015-07-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.