mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Iveco dla słowackiej straży

Iveco dla słowackiej straży

Iveco wygrało, w dwóch etapach przetargu, umowę na dostawę 110 pojazdów strażackich na bazie Trakker AT260T45V 6x6 chassis dla straży pożarnej oraz dla jednostek ratunkowych (HaZZ) w Republice Słowackiej

Iveco dla słowackiej straży
Był to pierwszy, od 21 lat, przetarg zorganizowanym przez władze tego kraju. Nadwozie pojazdu strażackiego, wraz z naczpami i zbiornikami, dostarczane jest przez wyspecjalizowanego dostawcę z Czech, THT Policka.

Głównym dostawcą jest Słowacki Dealer Iveco, Auto-Impex, którego salon Autocentrum znajduje się w Trnavie, i który przygotowuje pojazdy Trakkers przed rozpoczęciem montażu nadwozia. Pomyślna umowa na dostawę wynika z rozbudowy pojazdu wyjściowego w kwietniu 2009 r., który musiał przejść testy podwozia i nadwozia. Co pięć dni składa się 5 pojazdów i wraz ze specjalistami THT pojazdy strażackie dostarczane są klientowi wraz z dogłębnym szkoleniem dla 9 osobowej załogi obsługującej każdy pojazd.

Iveco projektuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę lekkich, średnich i ciężkich pojazdów użytkowych, terenowych pojazdów ciężarowych, autobusów komunikacji miejskiej, autokarów i autobusów turystycznych, jak również pojazdów dla straży pożarnej, wojska i obrony cywilnej.

- Jesteśmy podekscytowani będąc dostawcą pierwszych, od 21 lat, pojazdów dla straży pożarnej oraz dla jednostek ratunkowych. - powiedział Peter Michalik z firmy Auto-Impex, specjalista od pojazdów specjalnych.

Podobne wiadomości:

Iveco Daily z najwyższą wartością rezydualną

Iveco Daily z najwyższą wartością rezydualną

Ciężarówki i Autobusy 2015-02-17

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.