mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Iveco i nowy Stralis

Iveco i nowy Stralis

Iveco przygotowuje się do targów pojazdów komercyjnych. Na swoim stoisku zaprezentuje nową generację ciężarówki Stralis, która na rynek zostanie wprowadzona jeszcze w marcu bieżącego roku.

Iveco i nowy Stralis

Prezentowany na targach nowy Stralis to topowa wersja ciągnika siodłowego 6x2 AS440S56TX/P. Pojazd został wyposażony w 12.8 l. jednostkę Cursor 13, która generuje moc 560 KM. Nowa kabina nazwana Super CUBE dostarcza o 20 procent więcej przestrzeni niż w przypadku poprzedników. W najwyższej specyfikacji samochód może zostać wyposażony czujniki kontroli klimatyzacji, skórzaną tapicerkę siedzeń, fabryczną nawigację satelitarną i 12-stopniową, automatyczną skrzynię EuroTronic.

Dzięki rozbudowanej gamie pojazdów i modyfikacji nadwozia Iveco zapowiada, że nowy Stralis oferuje blisko 3000 różnych rozwiązań na dopasowanie pojazdu do wymogów klientów.

Czytaj także:

Iveco nakreśla plan sojuszu z Tata Motors 2007-02-23

Zobacz koniecznie: Wszystko o Iveco
Tematy w artykule: Iveco Iveco Stralis

Podobne wiadomości:

Iveco nakreśla plan sojuszu z Tata Motors

Iveco nakreśla plan sojuszu z Tata Motors

Aktualności 2007-02-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?
Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?
Sporym problemem na podkarpackim odcinku autostrady A4 jest mała liczba stacji benzynowych i Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP). Sytuacja niedługo się zmieni za sprawą przetargu na dzierżawę siedmiu miejsc.