mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Iveco nakreśla plan sojuszu z Tata Motors

Iveco nakreśla plan sojuszu z Tata Motors

Iveco, spółka Grupy Fiat, oraz Tata Motors poinformowały o podpisaniu porozumienia w sprawie oceny możliwości prowadzenia współpracy rozszerzonej na wiele rynków w sektorze samochodów dostawczych. Porozumienie wspomina o serii potencjalnych projektów badawczych, produkcyjnych, zaopatrzeniowych i dystrybucyjnych dotyczących produktów, grup i komponentów.

Iveco nakreśla plan sojuszu z Tata Motors

W przyszłości Iveco i Tata Motors utworzą wspólny Komitet Kontrolny  w celu określania wykonalności wspomnianego porozumienia, w perspektywie krótko- jak i długo terminowej. Po dokonaniu takiej oceny, obie firmy podpiszą definitywne porozumienia w najbliższych miesiącach.

Paolo Monferino, prezes Iveco, zadeklarował: “Potencjalne możliwe porozumienie strategiczne o współpracy z Tata Motors stanowi nowy krok w naszej strategii współpracy (...) Podejmujemy poważny wysiłek  i angażujemy spore środki w celu wykorzystania  tej możliwości kooperacji w procesie  przemian i ekspansji Iveco w najbliższych latach”.

Dyrektor Zarządzający Tata Motors, Ravi Kant, potwierdził: “ Podchodzimy z entuzjazmem do możliwości jakie prezentuje ta potencjalna współpraca, może ona zaoferować nam okazję do wykorzystania  naszych mocnych stron wzajemnie się uzupełniając w kontekście produktów i rynków”.

Czytaj także:

Iveco i SUV 2007-02-06

Fiat i TATA razem przy ciężarówkach? 2006-10-31

Zobacz koniecznie: Wszystko o Tata Wszystko o Iveco
Tematy w artykule: Iveco Tata

Podobne wiadomości:

Jaguary i Land Rovery będą produkowane w Austrii

Jaguary i Land Rovery będą produkowane w...

Aktualności 2015-07-03

Tata prezentuje model Kite

Tata prezentuje model Kite

Aktualności 2015-11-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?