mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Iveco on the Road

Iveco on the Road

Iveco stawia na mobilność i efektywność, nie tylko w swojej gamie produktowej ale także w komunikacji ze swoimi klientami. W dniu dzisiejszym uruchomiona została mobilna wersja strony internetowej Iveco w języku polskim. Mobilna strona internetowa, podobnie jak uruchomiona w zeszłym roku aplikacja „Iveco on the Road” dostępna jest smartfonach i tabletach z systemami Android oraz IOS.

Iveco on the Road
Mobilna wersja strony www.iveco.pl to ukłon w stronę użytkowników pojazdów Iveco w Polsce, którzy chcą być kontakcie z marką. „Nasi klienci i użytkownicy pojazdów Iveco coraz częściej korzystają ze smartfonów i tabletów, dlatego postanowiliśmy udostępnić im mobilna wersję strony internetowej po polsku. Takie rozwiązanie gwarantuje dostęp do aktualnych informacji na temat marki oraz sieci dealerskiej Iveco, praktycznie z każdego urządzenia mobilnego – podkreśla Michał Fersten, Marketing and Product Manager Iveco Poland.

Wersja mobilna strony www.iveco.pl zawiera podstawowe informacje na temat pojazdów Iveco oraz aktualnych promocji dostępnych u autoryzowanych dealerów Iveco w Polsce. Dla wszystkich użytkowników poszukujących informacji na temat „Usług” Iveco uruchomiliśmy także zakładkę, w której znajdują się informacje na temat Assitance non stop oraz szczegółowe dane kontaktowe i teleadresowe Sieci Dealerskiej Iveco.

Dla osób, które chciałyby uzyskać szczegółowe informacje na temat produktów, promocji lub usług Iveco oraz osób poszukujących kontaktu w wersji mobilnej strony internetowej www.iveco.pl dostępny jest także formularz kontaktowy.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Iveco
Tematy w artykule: Iveco Iveco Poland samochody ciężarowe

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic