mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Iveco on the Road

Iveco on the Road

Iveco stawia na mobilność i efektywność, nie tylko w swojej gamie produktowej ale także w komunikacji ze swoimi klientami. W dniu dzisiejszym uruchomiona została mobilna wersja strony internetowej Iveco w języku polskim. Mobilna strona internetowa, podobnie jak uruchomiona w zeszłym roku aplikacja „Iveco on the Road” dostępna jest smartfonach i tabletach z systemami Android oraz IOS.

Iveco on the Road
Mobilna wersja strony www.iveco.pl to ukłon w stronę użytkowników pojazdów Iveco w Polsce, którzy chcą być kontakcie z marką. „Nasi klienci i użytkownicy pojazdów Iveco coraz częściej korzystają ze smartfonów i tabletów, dlatego postanowiliśmy udostępnić im mobilna wersję strony internetowej po polsku. Takie rozwiązanie gwarantuje dostęp do aktualnych informacji na temat marki oraz sieci dealerskiej Iveco, praktycznie z każdego urządzenia mobilnego – podkreśla Michał Fersten, Marketing and Product Manager Iveco Poland.

Wersja mobilna strony www.iveco.pl zawiera podstawowe informacje na temat pojazdów Iveco oraz aktualnych promocji dostępnych u autoryzowanych dealerów Iveco w Polsce. Dla wszystkich użytkowników poszukujących informacji na temat „Usług” Iveco uruchomiliśmy także zakładkę, w której znajdują się informacje na temat Assitance non stop oraz szczegółowe dane kontaktowe i teleadresowe Sieci Dealerskiej Iveco.

Dla osób, które chciałyby uzyskać szczegółowe informacje na temat produktów, promocji lub usług Iveco oraz osób poszukujących kontaktu w wersji mobilnej strony internetowej www.iveco.pl dostępny jest także formularz kontaktowy.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Iveco
Tematy w artykule: Iveco Iveco Poland samochody ciężarowe

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.