mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Iveco wierzy w sukces w 2010 r.

Iveco wierzy w sukces w 2010 r.

Pomimo trudnej sytuacji na rynku w segmencie pojazdów lekkich Iveco stale utrzymuje silną pozycję. Rok 2009 firma zakończyła 13,4% udziałem w tym segmencie rynku. Początek tego roku również rokuje pozytywnie. Z pewnością potwierdzeniem mocnej pozycji koncernu było dostarczenie 65 szt. nowego modelu Daily firmie Frito Lay.

Iveco wierzy w sukces w 2010 r.

- Frito Lay jest bardzo ważnym klientem dla Iveco Poland i dlatego dokładamy wszelkich starań, by współpraca się rozwijała. Frito Lay to również klient wymagający, który stawia poprzeczkę bardzo wysoko, gdyż okres eksploatacji pojazdów przewiduje na 10 lat - podkreśla Sales Manager Iveco Poland Daniel Wolszczak.

Dodaje również, że wymagania klienta stawiały wysoką poprzeczkę dla nowego Daily. Wybrane modele muszą charakteryzować się  trwałą i niezawodną konstrukcją oraz wytrzymałą i elastyczną ramą nośną.

Obecnie Frito Lay Poland użytkuje już flotę 542 pojazdów Iveco. Wszystkie auta zostały wyposażone w nowatorskie i charakterystyczne zabudowy kontenerowe oparte na podwoziach Daily 35C11 przygotowane przez partnera, firmę Autonadwozia Matczak.

We flocie Frito Lay jeździ również kilkanaście Iveco zasilanych CNG czyli modeli EcoDaily z którymi koncern wiąże coraz większe nadzieje.

Jak deklaruje Mario Giagnoni szef Iveco Poland, firma chce sprzedawać w Polsce 80-100 EcoDaily rocznie zasilanych CNG. Iveco Poland wdraża obecnie program mający zachęcić firmy do wymiany starych pojazdów użytkowych na nowe EcoDaily, w tym również na wersje zasilane gazem ziemnym.

Zdaniem szefa Iveco w Polsce po gwałtownych spadkach sprzedaży w pierwszej połowie roku rynek pojazdów dostawczych zaczyna się stabilizować.

– Najgorsze mamy już za sobą i liczymy na powolny wzrost w 2010 r. – ocenia Giagnoni.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Iveco Daily
Iveco Daily
Cena podstawowa już od: 114 918 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. rama-2dr.

Podobne wiadomości:

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-14

Milionowe przebiegi Iveco Daily

Milionowe przebiegi Iveco Daily

Ciężarówki i Autobusy 2015-03-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.