mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jaguar i Land Rover z dopłatami

Jaguar i Land Rover z dopłatami

Polska to jedno z niewielu państw UE, które nie wspierają wymiany starych aut na nowe. Dlatego też importer samochodów marki Jaguar i Land Rover zdecydował się kontynuować akcję dopłacania do zakupu nowych aut.

Jaguar i Land Rover z dopłatami
Dopłaty sprawdziły się u naszych sąsiadów oraz w innych krajach europejskich. Poza wpływem na unowocześnienie floty pojazdów poruszających się po drogach, a co za tym idzie na znaczne podniesienie poziomu bezpieczeństwa i dbałości o środowisko naturalne, dopłaty wpłynęły stymulująco na gospodarkę. Od 1 września br. generalny importer samochodów Jaguar i Land Rover w Polsce, działając w porozumieniu z producentem, wprowadza drugi etap Programu Dopłat Rejestracyjnych do samochodów oferowanych na polskim rynku.

Program dopłat realizowany jest we wszystkich autoryzowanych punktach sieci dealerskiej Jaguar i Land Rover na terenie całego kraju. Program obejmuje ograniczoną i gotową do odbioru przed końcem roku liczbę samochodów.

Programem objęte są samochody:
- Freelander 2 - dopłata 4.000 euro (ponad 16 tysięcy złotych);
- Discovery 3/4 - dopłata 5.000 euro (ponad 20 tysięcy złotych);
- Range Rover Sport- dopłata 9.000 euro (ponad 36 tysięcy złotych);
- Range Rover - dopłata 12.000 euro (blisko 50 tysięcy złotych);
Jaguar XF - dopłata 5.000 euro (ponad 20 tysięcy złotych).

Listy samochodów objętych Programem Dopłat Rejestracyjnych są dostępne we wszystkich punktach dealerskich. Akcja realizowana będzie do wyczerpania zapasów objętych Programem Dopłat. Klienci mają możliwość konfigurowania samochodów zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Wyprzedzając działania w kierunku wprowadzenia wspólnej waluty wspólnotowej, płatności można regulować w euro.

Dodatkowo Klienci korzystający przy zakupie samochodu w Programie Dopłat Rejestracyjnych mogą skorzystać z oferty finansowej takiej jak leasing 105% z gwarantowanym oprocentowaniem, czy ubezpieczenie 1,9%.

W odróżnieniu od europejskich programów dopłat do nowych samochodów, dopłaty w salonach Jaguar i Land Rover, nie są realizowane z pieniędzy podatników.

Podobne wiadomości:

Hamann Jaguar F-Pace - nietuzinkowy

Hamann Jaguar F-Pace - nietuzinkowy

Samochody luksusowe 2017-03-14

Niemiecki tuner opracował nowy bodykit i nieco podrasował jednostkę napędową. Propozycja dla tych, którzy uważają F-Pace za nudny samochód.

Jaguar XF – dwa światy

auto motor i sport 0000-00-00

Auto o wielu twarzach. Z jednej strony luksus i komfort, z drugiej - znakomite osiągi i superbezpieczne zachowanie na drodze plus megasilny diesel V6. Do teraz nie wiem za co najbardziej podziwiać Jaguara XF. Może za wszystko?

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Już od kilku miesięcy było wiadomo, że marka Cupra w końcu zostanie wydzielona od Seata. Iberyjski producent ogłosił oficjalną zmianę. Na rynku pojawi się nowa submarka z osobnym emblematem.