mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jaguar obniża ceny

Jaguar obniża ceny

Średnio o 5% obniżone zostały ceny na wszystkie modele Jaguara. Dodatkowo w wielu pozycjach wzbogacone zostało jednocześnie wyposażenie standardowe.

Jaguar obniża ceny
Oferta Jaguara zaczyna się od modelu X-Type. Samochód z silnikiem diesla można kupić w promocyjnej cenie od 94 tysięcy złotych. Korekta cen ma największe znaczenie dla modeli droższych, gdzie ceny zredukowano od 15 do 27 tysięcy dla modelu XJ i odpowiednio od 20 do 25 tysięcy dla modelu sportowego XK.

"Analiza rynku i uwzględnienie obecnych trendów zaowocowały bardziej konkurencyjną oferta dla potencjalnych klientów Jaguara. Ceny samochodów są średnio niższe o ponad 5% w stosunku do poprzedniego cennika" – powiedział Dariusz Wawrzynów dyrektor handlowy Jaguar w Polsce.

Jaguar proponuje swoim klientom także bardzo dobre warunki ubezpieczenia. Pełny pakiet OC/AC/NW można mieć już za 3% wartości samochodu.

"Plany marki Jaguar w Polsce są w tym roku bardzo ambitne, chcielibyśmy praktycznie podwoić sprzedaż, przekraczając 400 sztuk. Kluczem do sukcesu w tym roku będzie bez wątpienia nowy Jaguar XF" – powiedział Marcin Dąbrowski dyrektor zarządzający Jaguara w Polsce.

Jaguar XF od kilku dni może się pochwalić bogatszym wyposażeniem seryjnym. Na liście pojawiły się takie pozycje jak nawigacja z mapą Polski oraz biksenonowe lampy przednie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Jaguar
Tematy w artykule: Jaguar

Podobne wiadomości:

Jaguar E-Pace - materiał na bestseller

Jaguar E-Pace - materiał na bestseller

Premiery 2017-07-14

Jaguar F-Pace najlepszy – WCOTY 2017

Jaguar F-Pace najlepszy – WCOTY 2017

Aktualności 2017-04-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.