mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jaguar znowu najlepszy

Jaguar znowu najlepszy

Po raz kolejny punkty dealerskie Jaguara w Stanach Zjednoczonych okazały się najlepsze ze wszystkich obecnych na amerykańskim rynku. Badania przeprowadzone przez firmę 'J.D. Power and Associates' sprawdzały poziom zadowolenia klientów ze świadczonych usług przez różne markowe salony.

Jaguar znowu najlepszy

W tysięczno-punktowej skali marka produkująca samochody ze znakiem dzikiego kota na masce wyprzedziła o jeden punkt salony dealerskie Lexusa uzyskując w badaniu łącznie 889 punktów. Warto dodać iż w zeszłorocznych badaniach obie marki: Jaguar i Lexus zajmowały pierwsze miejsce.

Na trzecim miejscu w bieżącym rankingu ex aequo uplasowały się marki Buick i Porsche (878). Kolejne miejsca przypadły dealerom Cadillaca (874), Lincolna i Mercedesa (po 873). Z pośród 37 badanych marek na 15. miejscu został sklasyfikowany Chevrolet (856), na 22. pozycji Ford (843) i 29. Toyota, która w raporcie uzyskała łącznie 824 punkty. Najmniej aprobaty amerykańskiej klienterii uzyskało Isuzu zdobywając 743 oczka.

Jak się okazało w badaniach istotną rolę w oczach klientów odgrywa przede wszystkim dostępność modeli wyposażonych według oczekiwań klienta i czas potrzebny na załatwienie wszystkich formalności.

Czytaj także:

Brytyjczycy wybrali marki 2005-11-03

Nowy XK od "Jaga" 2005-08-26

Zobacz koniecznie: Wszystko o Jaguar
Tematy w artykule: Jaguar

Podobne wiadomości:

Jaguar E-Pace - materiał na bestseller

Jaguar E-Pace - materiał na bestseller

Premiery 2017-07-14

Jaguar F-Pace najlepszy – WCOTY 2017

Jaguar F-Pace najlepszy – WCOTY 2017

Aktualności 2017-04-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bentley Continental - ostatnia seria na pożegnanie
Bentley Continental - ostatnia seria na pożegnanie
Jeszcze w tym roku pojawi się na rynku trzecia generacja flagowego Bentleya, a tymczasem brytyjski producent wprowadza na rynek pożegnalną wersję aktualnej wersji modelu Continental.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic