mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jaguary i Land Rovery z 5-letnią gwarancją

Jaguary i Land Rovery z 5-letnią gwarancją

JLR Polska – generalny importer samochodów Jaguar, Land Rover i Range Rover w Polsce – wprowadza 5-letni program gwarancyjny dla właścicieli aut tych marek.

Jaguary i Land Rovery z 5-letnią gwarancją
Oferta Programu Gwarancyjnego Plus i Programu Serwisowego Plus powstała we współpracy z Europ Assistance Polska. Jest to najbardziej zaawansowany pakiet gwarancyjny w segmencie samochodów premium na polskim rynku.

W ramach programu gwarancyjnego, posiadaczom samochodów marek Jaguar, Land Rover i Range Rover przysługuje natychmiastowa pomoc na terenie Polski oraz innych państw europejskich. Jeżeli awaria nastąpi w Polsce naprawa będzie wykonana w ASO. W przypadku problemów, które zaistniały poza granicami kraju, klientowi przysługuje całkowity zwrot poniesionych kosztów usunięcia awarii. Pomoc oraz obsługę Centrum Alarmowego zapewnia firma Europ Assistance Polska.

- Klienci marek Jaguar, Land Rover i Range Rover to osoby oczekujące najwyższych standardów obsługi. Oferta JLR Polska jest najbardziej zawansowanym produktem gwarancyjnym w Polsce w segmencie samochodów premium. Gwarancja obejmująca łącznie 5 lat daje klientom pewność, że w każdej sytuacji na drodze mogą liczyć na profesjonalną pomoc – mówi Marcin Dąbrowski, wiceprezes dyrektor zarządzający JLR Polska.

Warunkiem skorzystania z bezpłatnej naprawy jest dokonywanie okresowych przeglądów w Autoryzowanych Stacjach Dilerskich marek Jaguar i Land Rover.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Land Rover Range Rover
Land Rover Range Rover
Cena podstawowa już od: 159 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-2dr.

Podobne wiadomości:

Jaguar E-Pace - materiał na bestseller

Jaguar E-Pace - materiał na bestseller

Premiery 2017-07-14

Jaguar F-Pace najlepszy – WCOTY 2017

Jaguar F-Pace najlepszy – WCOTY 2017

Aktualności 2017-04-13

Komentuj:

~kkk 2011-10-21

Dobrze, że coś się ruszyło też w segmencie premium, choć najlepsze warunki gwarancyjne ma teraz popularna, nieprestiżowa marka FORD :)

~VAC2 2011-08-31

marki premium idą w dobrą stronę, w końcu mają droższe auta i powinny dawać nie tylko prestiż, jakość, technikę, ale też dłuższą gwarancję. podobno lexus chce też przedłużyć gwarancje w Europie.

~olgierd 2011-08-24

milo ze marki prestizowe tez beda mialy dluzsza gwarancje. podobnie merc na glk. do tej pory to raczej marki popularne oferowaly najlepsze warunki gwarancyjne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
Nowe MINI Countryman kusi stylowym wyglądem, oferuje komfortowe warunki podróżowania, a do tego nie boi się wyjechać poza asfalt. To jednak nie wszystko! Zobacz, co jeszcze skrywa w sobie największy model w rodzinie.
Mini Countryman Mini Countryman