mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jaguary i Land Rovery z 5-letnią gwarancją

Jaguary i Land Rovery z 5-letnią gwarancją

JLR Polska – generalny importer samochodów Jaguar, Land Rover i Range Rover w Polsce – wprowadza 5-letni program gwarancyjny dla właścicieli aut tych marek.

Jaguary i Land Rovery z 5-letnią gwarancją
Oferta Programu Gwarancyjnego Plus i Programu Serwisowego Plus powstała we współpracy z Europ Assistance Polska. Jest to najbardziej zaawansowany pakiet gwarancyjny w segmencie samochodów premium na polskim rynku.

W ramach programu gwarancyjnego, posiadaczom samochodów marek Jaguar, Land Rover i Range Rover przysługuje natychmiastowa pomoc na terenie Polski oraz innych państw europejskich. Jeżeli awaria nastąpi w Polsce naprawa będzie wykonana w ASO. W przypadku problemów, które zaistniały poza granicami kraju, klientowi przysługuje całkowity zwrot poniesionych kosztów usunięcia awarii. Pomoc oraz obsługę Centrum Alarmowego zapewnia firma Europ Assistance Polska.

- Klienci marek Jaguar, Land Rover i Range Rover to osoby oczekujące najwyższych standardów obsługi. Oferta JLR Polska jest najbardziej zawansowanym produktem gwarancyjnym w Polsce w segmencie samochodów premium. Gwarancja obejmująca łącznie 5 lat daje klientom pewność, że w każdej sytuacji na drodze mogą liczyć na profesjonalną pomoc – mówi Marcin Dąbrowski, wiceprezes dyrektor zarządzający JLR Polska.

Warunkiem skorzystania z bezpłatnej naprawy jest dokonywanie okresowych przeglądów w Autoryzowanych Stacjach Dilerskich marek Jaguar i Land Rover.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Land Rover Range Rover
Land Rover Range Rover
Cena podstawowa już od: 159 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. suv-2dr.

Podobne wiadomości:

Range Rover Sport – lifting dodał mu mocy

Range Rover Sport – lifting dodał mu mocy

Samochody luksusowe 2017-10-04

Range Rover Velar - luksusowy brat F-Pace

Range Rover Velar - luksusowy brat F-Pace

Aktualności 2017-03-06

Komentuj:

~kkk 2011-10-21

Dobrze, że coś się ruszyło też w segmencie premium, choć najlepsze warunki gwarancyjne ma teraz popularna, nieprestiżowa marka FORD :)

~VAC2 2011-08-31

marki premium idą w dobrą stronę, w końcu mają droższe auta i powinny dawać nie tylko prestiż, jakość, technikę, ale też dłuższą gwarancję. podobno lexus chce też przedłużyć gwarancje w Europie.

~olgierd 2011-08-24

milo ze marki prestizowe tez beda mialy dluzsza gwarancje. podobnie merc na glk. do tej pory to raczej marki popularne oferowaly najlepsze warunki gwarancyjne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.