mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jak kupić auto za 10 złotych?

Jak kupić auto za 10 złotych?

Sposób znalazł mężczyzna, który wyłudził warte ponad 80 tys. złotych auto, przelewając na konto salonu jedynie 10 złotych, a następnie przedstawił w punkcie sprzedaży sfałszowany przez siebie dowód przelewu.

Jak kupić auto za 10 złotych?
Do oszustwa doszło w ubiegłym tygodniu. Z ustaleń policjantów wynika, że 39-latek od jakiegoś czasu interesował się jednym z wystawionych tam pojazdów. Kiedy wyraził chęć zakupu Renault Laguny wartej około 85 tys. złotych wstępnie sporządzono umowę kupna - sprzedaży. W miniony piątek 39-latek ponownie pojawił się w salonie. Przedstawił dowód przelewu na żądaną przez salon kwotę i odjechał nowym samochodem.

Jak się okazało, klient okazał się nieuczciwy. Pracownicy dopiero po fakcie zorientowali się, że padli ofiarą oszusta. Mężczyzna zamiast 85 tys. złotych, przelał na konto salonu jedynie 10 złotych. Chcąc odebrać auto, przedstawił sfałszowane potwierdzenie dokonanej transakcji.

Wczoraj policjanci zatrzymali 39-latka. Pojazd, który nabył w wyniku oszustwa, zabezpieczono i przekazano z powrotem do punktu sprzedaży.

Mężczyzna usłyszał zarzut oszustwa. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Podobne wiadomości:

Kradzieże aut w 2015

Kradzieże aut w 2015

Aktualności 2016-02-15

Kradzież samochodu. Co zrobić?

Kradzież samochodu. Co zrobić?

Aktualności 2016-01-13

Komentuj:

~icek 2010-11-19

głupich nie sieją. zresztą skoro on na to wpadł, to każdy inny polak również. może ktoś z naszych popruje np w hameryce a może sie uda ;P

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic