mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jakie są najpopularniejsze auta w polskim Internecie?

Jakie są najpopularniejsze auta w polskim Internecie?

W środę, w godzinach wczesno popołudniowych poznamy zwycięzcę corocznego plebiscytu na Internetowy Samochód Roku 2011 w kategoriach auta nowe oraz auta używane. To największy tego typu konkurs, organizowany przez serwisy motoryzacyjne Grupy Allegro, który pokazuje, jakimi modelami i markami interesują się osoby, poszukujące dla siebie samochodu z salonu.

Jakie są najpopularniejsze auta w polskim Internecie?
To już ósma edycja plebiscytu na Internetowy Samochód Roku, jedynego w swoim rodzaju na polskim rynku, w którym o zwycięstwie decyduje nie bezpośrednie głosowanie czytelników, czy też użytkowników portalu, a rzeczywiste zainteresowanie poszczególnymi modelami przez użytkowników największego serwisu motoryzacyjnego w Polsce.

Drugi rok z rzędu tytuł Internetowego Samochodu Roku przyznawany jest razem przez serwisy motoryzacyjne Grupy Allegro. Dlatego też obok tytułu Internetowego Samochodu Roku dla najbardziej popularnego modelu na rynku aut nowych, przyznane zostanie także wyróżnienie w kategorii auta używane.

Końcowa kolejność w przypadku segmentu aut nowych powstaje w oparciu o statystyki oglądalności poszczególnych modeli samochodów w bazie aut nowych na stronach mojeauto.pl. Użytkownicy, poszukujący informacji o modelu, nieświadomie oddają na niego głos. Dlatego ranking Top Ten mojeauto.pl przedstawia faktyczne zainteresowanie modelami, a wyniki są niezależne i odzwierciedlają aktualne nastroje panujące na rynku.

Podobnie to swoiste "głosowanie" przebiega w przypadku aut używanych. Punkty liczone były na podstawie statystyk oglądalności poszczególnych modeli w serwisie otomoto.pl.

Ogłoszenie wyników w obu kategoriach nastąpi już w środę (22 lutego br.), a zorganizowana przy tej okazji konferencja w warszawskiej restauracji Skwer na Krakowskim Przedmieściu rozpocznie się o godzinie 12. Przy okazji ogłoszenia wyników zaprezentowany zostanie obszerny raport dotyczący rynku samochodów używanych oraz nowych w Polsce. Analiza ogłoszeń serwisu jest bowiem doskonałym barometrem kondycji finansowej polskich kierowców oraz wyznacznikiem aktualnie panujących trendów w branży motoryzacyjnej.


Zwycięzcy poprzednich edycji plebiscytu Internetowy Samochód Roku:
2004 - Chevrolet Aveo
2005 - Ford Focus
2006 - Honda Civic
2007 - Skoda Fabia
2008 - Ford Focus
2009 - Skoda Octavia
2010 - Skoda octavia (auta nowe), Volkswagen Golf (auta używane)
2011 - ???
Tematy w artykule: Internetowy Samochód Roku

Podobne wiadomości:

Internetowy Samochód Roku 2011 – raport - auta używane

Internetowy Samochód Roku 2011 – raport -...

Aktualności 2012-02-22

Kolejne wyzwanie rzucone Dacii Duster

Kolejne wyzwanie rzucone Dacii Duster

Aktualności 2012-02-28

Komentuj:

~myślę że 2012-02-21

VW golf i passat, skoda fabia i octavia, kia ceed to moi "faworyci" znając gusta polskich kierowców

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando