mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jakość Hyundaia

Jakość Hyundaia

Samochody firmy Hyundai zajęły pierwsze miejsca w dwóch segmentach w dorocznym badaniu jakości Total Quality Study 2005 firmy Strategic Vision.

W tym ważnym dla rynku amerykańskiego rankingu Tucson i Accent znalazły się na czołowej pozycji w klasach SUV i Small Car. Ponadto badanie wykazało, że 73,61 procent właścicieli samochodów Hyundai nie zgłosiło żadnych usterek, co jest wynikiem przewyższającym nieco średnią rynkową wynoszącą 73,43 procent.

“Z pewnością Hyundai poczynił wiele starań, by wzmocnić swoją pozycję na rynku i po raz kolejny pokazuje producentom krajowym, że klienci doceniają wysoką jakość wykończenia wnętrza” – powiedział  Daniel Gorrell, partner zarządzający działem motoryzacji Strategic Vision. “Hyundai staje w szranki z Toyotą i Hondą w zakresie bezusterkowości i wkrótce może dołączyć do liderów jakości.”

Właściciele Hyundaia Tucson wysokie noty przyznali mu za przestronność i wyciszenie wnętrza oraz innowacyjność, co – jak twierdzą – zapewniło "wyjątkowe i subtelne wrażenia z jazdy", które nie zdarzają się w autach tej klasy. Z kolei Accent został doceniony za mistrzowskie wykonanie, styl i dbałość o szczegóły.

Badanie Total Quality Study objęło 40 tysięcy nabywców nowych samochodów, którzy zakupili auto w okresie październik – listopad 2004. Kierowcy odpowiedzieli na szereg pytań związanych z procesem zakupu, użytkowaniem i prowadzeniem ich aut.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Auto Digilab - tak wygląda przyszłość mobilności
Skoda Auto Digilab - tak wygląda przyszłość mobilności
Skoda opracowała program o nazwie Strategia 2025, który ma kształtować przyszłość czeskiej marki w kolejnych latach. Żeby jeszcze lepiej wykorzystywać cyfrowe technologie w działalności marki, w Pradze powstał DigiLab.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech