mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jakość na medal

Jakość na medal

9 listopada w Warszawie Wojciech Henrykowski, prezes Zarządu Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji uhonorował Pawła Olechnowicza, prezesa Zarządu Grupy LOTOS SA oraz Grupę LOTOS pamiątkowym medalem.

Wyróżnienia zostały wręczone z okazji 10 - lecia Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji tym firmom, które w wyjątkowy sposób przyczyniły się do wzrostu jakości oferowanych przez siebie produktów lub usług. Grupa LOTOS jako pierwsza rafineria w kraju uzyskała certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania, który obejmuje wymagania czterech systemów: zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2000, zarządzania środowiskowego zgodnego z wymaganiami normy ISO 14001, zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy zgodnego z wymaganiami normy PN-N-18001 oraz Wewnętrznego Systemu Kontroli.

"Medalem honorowane są firmy zaangażowane w propagowanie idei jakości. Działania te pozwalają ciągle podnosić poziom oferowanych wyrobów i usług" – podkreśla Paweł Olechnowicz, prezes Zarządu Grupy LOTOS SA – "Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż wyróżnienie przyznano właśnie Grupie LOTOS."

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
Nowe MINI Countryman kusi stylowym wyglądem, oferuje komfortowe warunki podróżowania, a do tego nie boi się wyjechać poza asfalt. To jednak nie wszystko! Zobacz, co jeszcze skrywa w sobie największy model w rodzinie.
Mini Countryman Mini Countryman