mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jakość przede wszystkim

Jakość przede wszystkim

Pięćdziesiąt serwisów z sieci 280 warsztatów samochodowych Bosch-Service działających w naszym kraju wdrożyło w 2005 roku System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000.

Jakość przede wszystkim

To właśnie czynnik, jakim jest jakość oferowanych usług, staje się głównym elementem w walce o klienta. Przewagę nad konkurencją zapewnia dostęp do najnowocześniejszej wiedzy, kompetentny, dobrze wyszkolony i przygotowany do pracy z klientami personel oraz sprawnie funkcjonujący system obowiązujących standardów i zasad działania.

Aby sprostać wyzwaniom rynku usług motoryzacyjnych Bosch, jako administrator sieci Bosch-Service, umożliwia swoim warsztatom dostęp do bogatej wiedzy z zakresu napraw większości pojazdów, organizuje szkolenia techniczne i menedżerskie, oferuje nowoczesne urządzenia, narzędzia i oprogramowanie usprawniające pracę serwisów.

Firma Bosch podjęła także decyzję o wdrożeniu systemu zarządzania jakością. W 2005 roku w 50 warsztatach zrzeszonych w sieci wdrożono normę ISO 9001:2000 w zakresie "Naprawy pojazdów przy użyciu części Bosch".

Pierwszy warsztat pod szyldem Bosch-Service powstał w 1921 roku w Hamburgu. Dziś sieć Bosch-Sevice zrzesza około 12 tysięcy placówek w ponad 130 krajach na całym świecie. W Polsce autoryzowane stacje Boscha istnieją od 1992 roku. Początkowo warsztaty specjalizowały się w trudnych i wąskich dziedzinach, takich jak elektronika i elektrotechnika samochodowa, diagnostyka i naprawa układów wtryskowych silników benzynowych oraz dieslowskich. Obecnie sieć oferuje szeroki wachlarz usług warsztatowych obejmujących elektrotechnikę i elektronikę samochodową, naprawy układów ABS, ASR, ESP, diagnostykę silników dieslowskich oraz naprawy typowo mechaniczne, jak wymiana pasków rozrządu, oleju, amortyzatorów, rozruszników i sprzęgieł w samochodach wszystkich marek.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross