mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jakub Faryś prezesem PZPM

Jakub Faryś prezesem PZPM

Jakub Faryś ma wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, jest ekspertem oraz znawcą zagadnień dotyczących branży. Od początku swojej kariery zawodowej jest związany z motoryzacją.

Między innymi pełnił funkcję Dyrektora sprzedaży i marketingu w firmie będącej wyłącznym importerem samochodów marki SAAB w Polsce. Kontynuacją jego kariery było stanowisko Marketing manager w Scania Polska S.A. W ostatnich latach zajmował stanowisko Dyrektora w Polskim Związku Przemysłu Motoryzacyjnego. Jako prezes PZPM reprezentuje stanowisko firm motoryzacyjnych w kontaktach z administracją publiczną, społeczeństwem oraz mediami.
 
- Powierzono mi pełnienie funkcji prezesa Związku, z czego jestem bardzo dumny, ale też zdaję sobie sprawę z zadań i odpowiedzialności, która mnie czeka. Mam nadzieję, że mimo trudnej sytuacji na rynku uda mi się wzmocnić rolę organizacji oraz zintensyfikować współpracę z rządem i parlamentem aby wypracować jak najlepsze rozwiązania, nie tylko dla branży, ale dla wszystkich naszych klientów, w tym przedsiębiorców  – mówi prezes PZPM.
 
Jakub Faryś ma 48 lat, jest żonaty i ma dwójkę dzieci.
 
Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego jest organizacją pracodawców branży motoryzacyjnej skupiającą 36 firm - producentów oraz przedstawicieli producentów pojazdów samochodowych i motocykli w Polsce. Głównym celem Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego jest reprezentowanie interesów zrzeszonych firm wobec organów administracji publicznej, środków masowego przekazu i społeczeństwa. Jako członek Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Pojazdów ACEA, reprezentuje interesy firm członkowskich w organach Unii Europejskiej.
Tematy w artykule: PZPM Jakub Farys

Podobne wiadomości:

Sprzedaż nowych wzrośnie o 12-13 proc.

Sprzedaż nowych wzrośnie o 12-13 proc.

Aktualności 2014-09-08

Polska motoryzacja uzależniona od rynków zagranicznych

Polska motoryzacja uzależniona od rynków...

Aktualności 2014-01-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.