mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jakub Faryś prezesem PZPM

Jakub Faryś prezesem PZPM

Jakub Faryś ma wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, jest ekspertem oraz znawcą zagadnień dotyczących branży. Od początku swojej kariery zawodowej jest związany z motoryzacją.

Między innymi pełnił funkcję Dyrektora sprzedaży i marketingu w firmie będącej wyłącznym importerem samochodów marki SAAB w Polsce. Kontynuacją jego kariery było stanowisko Marketing manager w Scania Polska S.A. W ostatnich latach zajmował stanowisko Dyrektora w Polskim Związku Przemysłu Motoryzacyjnego. Jako prezes PZPM reprezentuje stanowisko firm motoryzacyjnych w kontaktach z administracją publiczną, społeczeństwem oraz mediami.
 
- Powierzono mi pełnienie funkcji prezesa Związku, z czego jestem bardzo dumny, ale też zdaję sobie sprawę z zadań i odpowiedzialności, która mnie czeka. Mam nadzieję, że mimo trudnej sytuacji na rynku uda mi się wzmocnić rolę organizacji oraz zintensyfikować współpracę z rządem i parlamentem aby wypracować jak najlepsze rozwiązania, nie tylko dla branży, ale dla wszystkich naszych klientów, w tym przedsiębiorców  – mówi prezes PZPM.
 
Jakub Faryś ma 48 lat, jest żonaty i ma dwójkę dzieci.
 
Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego jest organizacją pracodawców branży motoryzacyjnej skupiającą 36 firm - producentów oraz przedstawicieli producentów pojazdów samochodowych i motocykli w Polsce. Głównym celem Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego jest reprezentowanie interesów zrzeszonych firm wobec organów administracji publicznej, środków masowego przekazu i społeczeństwa. Jako członek Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Pojazdów ACEA, reprezentuje interesy firm członkowskich w organach Unii Europejskiej.
Tematy w artykule: PZPM Jakub Farys

Podobne wiadomości:

Sprzedaż nowych wzrośnie o 12-13 proc.

Sprzedaż nowych wzrośnie o 12-13 proc.

Aktualności 2014-09-08

Polska motoryzacja uzależniona od rynków zagranicznych

Polska motoryzacja uzależniona od rynków...

Aktualności 2014-01-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Koncern FCA mieszał przy spalinach?
Koncern FCA mieszał przy spalinach?
Afera "Dieselgate" zatacza coraz szersze kręgi. Pod koniec zeszłego tygodnia amerykańska agencja ds. ochrony środowiska oskarżyła koncern FCA o wykorzystywanie podobnych rozwiązań jak Volkswagen. Sprawa może dotyczyć nawet 100 tys. samochodów sprzedawanych na terenie USA.