mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Janmor rośnie

Janmor rośnie

Firma Janmor, producent przewodów zapłonowych, na przełomie lipca i sierpnia rozpocznie produkcję w nowym zakładzie w Pabianicach. Decyzja o rozbudowie związana była z rosnącą liczbą zamówień z kraju i zagranicy.

Firma JANMOR powstała w 1987 roku i specjalizuje się w produkcji wiązek przewodów zapłonowych. Uzyskany w ubiegłym roku tytuł Lidera Exportu w kategorii efektywność potwierdza, że JANMOR to firma uznana nie tylko w Polsce, ale również w ponad dwudziestu krajach świata, do których eksportuje ponad 50% produkcji.

Pabianicki Janmor posiada certyfikat angielskiej firmy BVQI ISO 9001:2000 (system wdrożony w 2002 roku) oraz Certyfikat Najlepszej Jakości EEQ, który jako profesjonalny i nowoczesny znak handlowy przyznawany jest w ramach opracowanej przez EIQ procedury certyfikacyjnej opartej na dyrektywach Unii Europejskiej i systemach zarządzania jakością.

"Systematycznie powiększamy zakres naszej oferty oraz podnosimy jej jakość. (...)Dla długości życia każdego silnika coraz ważniejszym staje się sprawny i nowoczesny układ zapłonowy, którego newralgiczną częścią są przewody zapłonowe. Bezpośrednie okolice silnika czyli miejsce gdzie zwykle znajdują się przewody zapłonowe to miejsce, gdzie zawsze panuje wysoka temperatura. Wszystko to razem zwiększa znacznie wymagania jakie obecnie stawiane są przewodom zapłonowym, a szczególnie ich osłonom. Dlatego koniecznością staje się zastosowanie do ich produkcji najwyższej jakości materiałów. Od dawna wiadomo, że jedynym tworzywem jakie spełnia wszystkie niezbędne parametry jest silikon. (...) Jako jedyni w Polsce i jako jedna z niewielu firm na świecie oferujemy naszą produkcję niemal we wszystkich wersjach surowcowych. Najlepsza jakościowo "wersja silikonowa" to praktycznie wierna kopia wiązki oryginalnej. Pozostałe wersje to nasza odpowiedź i jednocześnie oferta na specyficzne zapotrzebowania naszych odbiorców" - wyjaśniają przedstawiciele firmy.

Przeczytaj także:

VOSS - "...nie wszyscy są w stanie produkować tak jak Polacy" (2005-06-13)

Systemy paliwowe z Lublina (2006-04-03)

Nowe inwestycje Gates Polska (2006-04-21)


Podobne wiadomości:

Nowe inwestycje Gates Polska

Nowe inwestycje Gates Polska

Aktualności 2006-04-21

Systemy paliwowe z Lublina

Systemy paliwowe z Lublina

Aktualności 2006-04-03

Komentuj:

~Znieczulony 2006-12-17

Szkoda tylko, ze tak to wyglada w praktyce, ze produkuja badziewie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Kilka tygodni temu zadebiutowało nowe Volvo V60, a teraz przyszedł czas na wersję sedan. Model klasy średniej powalczy z takimi konkurentami jak Audi A4, Mercedes Klasy C czy BMW Serii 3.