mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Japanese Component Buyers Exhibition

Japanese Component Buyers Exhibition

Targi Japanese Component Buyers Exhibition (JCBE) mają na celu umożliwienie nawiązania współpracy pomiędzy europejskimi dostawcami, a firmami japońskimi obecnymi w Europie. Pierwsza edycja targów odbyła się w lutym w Pradze a druga miesiąc później w Budapeszcie.

Japanese Component Buyers Exhibition

W tym roku odbędzie się jeszcze jedna taka wystawa po raz pierwszy  w Polsce - we Wrocławiu. Przypominamy, że JCBE to przedsięwzięcie zorganizowane w formie ekspozycji targowej, podczas której obecne w Europie firmy z japońskim kapitałem wystawiają produkty i komponenty, które chciałyby nabyć od lokalnych dostawców. Ekspozycja połączona jest ze spotkaniami biznesowymi, podczas których odwiedzający JCBE dostawcy negocjują z japońskimi firmami szczegóły ewentualnej współpracy. JETRO dostarcza uczestnikom JCBE możliwość nawiązania współpracy oraz miejsce do odbycia w tym celu spotkania.

W tym roku odbyły się już targi w Pradze i Budapeszcie. W stolicy Czech udział wzięło 16 wystawców japońskich, natomiast w marcowych JCBE na Węgrzech uczestniczyło 22 firmy z japońskim kapitałem. W każdej z obu imprez uczestniczyło ponad 150 firm reprezentujących lokalnych i zagranicznych dostawców.

Najbliższa edycja JCBE odbędzie się 23 listopada 2005 w Polsce, we Wrocławiu. Swoją obecność zapowiedziało 18 wystawców japońskich. Udział w imprezie jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty dojazdu i zakwaterowania.


Więcej informacji:

e-mail: jetro@jetro.pl
tel. 022 630-85-09
fax. 022 630-85-12

JETRO - Japońska Organizacja Handlu Zagranicznego - jest semi-rządową organizacją stworzoną przez rząd japoński w 1958 roku, która skupia się na obustronnej promocji handlu i inwestycji pomiędzy Japonią  i reszta świata.

Tematy w artykule: wydarzenia

Podobne wiadomości:

Dębica odpowiedzialna społecznie

Dębica odpowiedzialna społecznie

Aktualności 2011-11-22

Projekt Automotive Silesia Region

Projekt Automotive Silesia Region

Aktualności 2011-11-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.