mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Japońskie Nifco kompletuje kadrę

Japońskie Nifco kompletuje kadrę

Nifco właśnie rozpoczyna budowę fabryki części dla przemysłu motoryzacyjnego. Nakłady inwestycyjne wyniosą 16 mln zł. Japończycy zatrudnią 100 osób.

Japońskie Nifco kompletuje kadrę

Obecnie poszukiwani są kierownicy i specjaliści do działu wtryskowego formowania tworzyw oraz zastępca kierownika ds. jakości.

"Jesteśmy zainteresowani każdą kandydaturą osób, które gotowe są do poświęceń dla dobra rozwoju fabryki. W pierwszej kolejności będziemy brali pod uwagę młodych ludzi z wielką chęcią do pracy. Mile widzimy osoby z praktycznym doświadczeniem w przemyśle motoryzacyjnym lub przetwórstwie tworzyw sztucznych,” mówią przedstawiciele Nifco.

Produkcja - według planu - ma się rozpocząć już wiosną 2007 roku. Niebawem rozpocznie się rekrutacja na pozostałe stanowiska w tym produkcyjne.

Firma chce rozpocząć działalność jak najszybciej  i przeszkolić pracowników, by ze świdnickiej fabryki stworzyć główny zakład w Europie, który będzie wytwarzał elementy tworzyw sztucznych głównie na potrzeby japońskich i europejskich producentów samochodów.

Nifco Poland w świdnickiej podstrefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” zainwestuje minimum 16 milionów zł. Firma zakłada, że w roku 2011 fabryka osiągnie poziom sprzedaży rzędu 29 milionów złotych.

Czytaj także:

Nifco Poland w Świdnicy 2006-04-19

Nifco otworzy fabrykę w Świdnicy 2006-03-22


Podobne wiadomości:

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

Polskie drogi 2017-01-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.