mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jeden numer do Iveco Assistance Non-Stop

Jeden numer do Iveco Assistance Non-Stop

Klienci, którzy zechcą skontaktować się z Iveco aby uzyskać pomoc w dowolnym kraju Europy, mogą ją uzyskać znacznie szybciej. Jest to możliwe ponieważ uruchomiony został nowy, bezpłatny numer łatwy do zapamiętania.

Jeden numer do Iveco Assistance Non-Stop
Dzwoniąc wystarczy po prostu wybrać 800 a następnie sekwencję cyfr, które na klawiaturze odpowiadają literom tworzącym słowo IVECO i zakończyć trzema cyframi zero (800.48326.000). Nastąpi połączenie z serwisowym centrum obsługi klienta Iveco (Iveco Customer Service Contact Centre)
Mając na uwadze uczynienie komunikacji jeszcze łatwiejszą i bardziej skuteczną, a więc chcąc zapewnić lepsze wsparcie klientom, zwłaszcza, gdy znajdują się oni w potrzebie, Centrum Obsługi Klienta Iveco, razem z wprowadzeniem nowego numeru zaktualizowało swoją ofertę usług posprzedażnych. Dzięki temu możliwe jest obecnie zagwarantowanie obsługi najwyższej jakości na terenie całej Europy.

Opracowano kartograficzny system namierzania, przy pomocy którego położenie uszkodzonego samochodu zostaje zlokalizowane z dużą precyzją i jednocześnie wskazany zostaje najbliższy i najbardziej odpowiedni warsztat naprawczy. Uproszczono także procedurę rozpoznawania numeru telefonicznego osoby dzwoniącej, co daje znaczące skrócenie czasu rozmowy związanego z przetwarzaniem zgłoszenia.
Ponadto, dzięki śledzeniu przebiegu realizacji zgłoszenia i interaktywnemu przesyłaniu wiadomości SMS, kierowca i kontroler floty są niezwłocznie informowani o oczekiwanym czasie przybycia samochodu serwisowego i przebiegu naprawy.

Bezpłatna pomoc telefoniczna jest dostępna w wielu językach: włoskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim, holenderskim, czeskim, słowackim i polskim.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Iveco
Tematy w artykule: Iveco

Podobne wiadomości:

Iveco Daily z najwyższą wartością rezydualną

Iveco Daily z najwyższą wartością rezydualną

Ciężarówki i Autobusy 2015-02-17

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes Klasy A - pierwsze zdjęcia wnętrza
Nowy Mercedes Klasy A - pierwsze zdjęcia wnętrza
Premiera nowego Mercedesa Klasy A odbędzie się dopiero w marcu przyszłego roku, ale już teraz producent zdradza kilka szczegółów odnośnie nowego modelu. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia prezentujące wygląd kabiny.