mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jeep Wrangler najlepszy wśród używanych SUV-ów

Jeep Wrangler najlepszy wśród używanych SUV-ów

Jeśli zamierzasz nabyć auto z segmentu SUV i przy tym stracić jak najmniej, to najlepszą alternatywą jest Jeep Wrangler, który zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji Best Resale Value Awards (za najwyższą wartość odsprzedaży pojazdu używanego) prowadzonej przez portal internetowy Kelley Blue Book.

Jeep Wrangler najlepszy wśród używanych SUV-ów
Przyznawana przez Kelley Blue Book nagroda Best Resale Value Award jest wyrazem uznania dla producenta pojazdów zachowujących najkorzystniejszą proporcję swej wartości do oryginalnej ceny zakupu po pięcioletnim okresie eksploatacji.

Dwudrzwiowy Jeep Wrangler pozostaje wierny swojej spuściźnie jako jedyna w swym rodzaju "maszyna-symbol radości i swobody" oraz jest jedynym pojazdem typu cabrio z napędem 4x4 oferującym opcję różnych konfiguracji dachu i okien. Jeep Wrangler zawsze cieszył się ogromnym zainteresowaniem nabywców i należy od dawna do bestsellerów wśród klientów swej marki.

Jeep Wrangler Unlimited to z kolei jedyny na rynku czterodrzwiowy SUV typu cabrio mogący wygodnie pomieścić pięć osób. Jest chętnie kupowany przez tych użytkowników, którzy zawsze chcieli jeździć  Wranglerem – lecz poszukiwali większej pojemności i uniwersalności.

„W niezmiernie konkurencyjnym świecie pojazdów typu SUV, Jeep Wrangler wyróżnia się unikalnym połączeniem funkcjonalności konstrukcyjnej ze zdolnością docierania po prostu wszędzie, nie mówiąc  już o długoletniej historii – stwierdził Jack R. Nerad, dyrektor wydawniczy oraz główny analityk rynkowy Kelley Blue Book i portalu kbb.com. – Dla wielu użytkowników, Jeep jest po prostu niezastąpiony i to także dlatego Jeep Wrangler wygrywa konkurencję Best Resale Value Award w kategorii SUV."

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Jeep Wrangler
Jeep Wrangler
Cena podstawowa już od: 156 100 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-3dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Jeep Wrangler Wszystko o Jeep
Tematy w artykule: Jeep Jeep Wrangler

Podobne wiadomości:

Koncern FCA mieszał przy spalinach?

Koncern FCA mieszał przy spalinach?

Aktualności 2017-01-17

Komentuj:

~jak można 2008-12-15

nazwać Wranglera SUVEM???

~??? 2008-11-26

o ile sie nie myle to wrangler nie jest suv-em

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.