mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jeep ogłosił dwie akcje serwisowe dla dwóch swoich modeli

Jeep ogłosił dwie akcje serwisowe dla dwóch swoich modeli

Dwa modele marki Jeep - Cherokee oraz Grand Cherokee - są bohaterami dwóch akcji serwisowych amerykańskiej marki na europejskim rynku. Łącznie do europejskich serwisów wezwanych zostanie prawie ćwierć miliona aut.

Jeep ogłosił dwie akcje serwisowe dla dwóch swoich modeli
Fiat Chrysler Automobiles Poland, oficjalny importer aut marki Jeep na polskim rynku, powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów o rozpoczętej akcji serwisowej dwóch modeli - Jeep Cheroke (KL) z roczników 2014-2015 oraz Jeep Grand Cherokee (WK) z rocznika 2014. W obu przypadkach chodzi o egzemplarze wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych.

Jak poinformował koncern, w modelu Jeep Cherokee (KL) może dojść do przypadkowego otwarca bocznych kurtyn i bocznych poduszek powietrznych, co w określonych warunkach może doprowadzić do kolizji. Na rynku europejskim kampanii naprawczej podlega łącznie 235.683 egzemplarzy modelu Jeep Cherokee.

W przypadku Jeepa Grand Cherokee (WK) z rocznika 2014 system wykrywania awarii tylnych kierunkowskazów może nie informować kierowcy o awarii kierunkowskazów, co w określonych warunkach może doprowadzić do kolizji, w związku z niedziałającymi sygnalizatorami zmiany pasa ruchu. Na rynku europejskim kampanii do serwisów zostanie zaproszonych łącznie 7.082 właścicieli Grand Cherokee.

Przedsiębiorca zadeklarował, że właściciele samochodów zostaną zaproszeni listownie do autoryzowanych stacji obsługi w celu przeprowadzenia kontroli i ewentualnych napraw wadliwych elementów.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Jeep Grand Cherokee
Jeep Grand Cherokee
Cena podstawowa już od: 236 600 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.
Jeep Cherokee
Jeep Cherokee
Cena podstawowa już od: 145 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Koncern FCA mieszał przy spalinach?

Koncern FCA mieszał przy spalinach?

Aktualności 2017-01-17

Używane: Jeep Wrangler i Land Rover Defender

auto motor i sport 2015-04-11

Mówisz teren, myślisz Jeep albo Land Rover. Jeśli szukasz naprawdę hardcorowej terenówki, te dwa auta po prostu musisz brać pod uwagę. W błotnym starciu Wrangler i Defender.

Komentuj:

~kowal 2015-05-14

235.683 egzemplarzy modelu Jeep Cherokee na rynku europejskim? Z takim wynikiem to pewnie załapał by się do top 10 sprzedaży

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.