mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jeep razem z Harleyem-Davidsonem

Jeep razem z Harleyem-Davidsonem

Dwie legendarne, amerykańskie marki motoryzacyjne łączą siły. Bieżący rok będzie rokiem partnerstwa marek Jeep oraz Harley-Davidson, w ramach którego obie marki będą się wspierać na różnych obszarach.

Jeep razem z Harleyem-Davidsonem
Jeep został oficjalnym partnerem marki Harley-Davidson i będzie obecny na wszystkich ważniejszych imprezach organizowanych przez legendarnego amerykańskiego producenta motocykli na obszarze EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

Inauguracją serii imprez z udziałem marki Jeep "u boku" Harleya-Davidsona była ósma edycja festiwalu muzycznego Harley-Davidson Euro Festival, odbywająca się w słynnym francuskim kurorcie Saint-Tropez w dniach 8-11 maja, a której Jeep będzie sponsorem głównym. Dla entuzjastów Harelya-Davidsona z całego świata przygotowano dodatkową atrakcję i możliwość bliższego poznania Jeepa Wranglera, nowego Cherokee oraz flagowego Grand Cherokee w specjalnie oznaczonej strefie "wioski" Harley-Davidson Village, a także jazdy próbnej "Jeep Experience" na "Jeep Test Drive Area" - rodzaju poligonu, gdzie na powierzchni 1000 m2 przekonać się można było o właściwościach terenowych modeli Jeepa.

Na stanowisku Jeepa odbył się ponadto pokaz możliwości indywidualizacji Wranglera w kolorze miedzi (Copperhead) z wykorzystaniem natryskiwania ornamentacji typowych dla Harleya-Davidsona na zewnętrzne elementy nadwozia, m.in. atrapę chłodnicy, pokrywę komory silnika, obudowy lusterek bocznych i zewnętrzny pojemnik na koło zapasowe.

Współpraca obu marek to także okazja wylosowania nagrody w formie dwuosobowego weekendu w Moskwie dla harleyowców i członków H.O.G. (Harley-Davidson Owners Group). Będzie to okazja wizyty na Jeep Territory, off-roadowego poligonu w samym sercu stolicy Rosji, by wypróbować sprawność terenową samochodów Jeep.

W ramach partnerstwa przewidziana została również promocja pojazdów Jeep i motocykli Harley-Davidson w ramach kalendarza imprez o charakterze międzynarodowym, m.in. European H.O.G. Rally & Croatia Harley Days 2014 w chorwackim Biogradzie na Moru (Dalmacja) w dniach 12-15 czerwca, Barcelona Harley Days 2014 w Barcelonie pomiędzy 4 a 6 lipca oraz European Bike Day nad austriackim jeziorem Faaker See (Karyntia) od 2 do 7 września.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Jeep
Tematy w artykule: Jeep Harley-Davidson

Podobne wiadomości:

FCA wzywa do serwisu 1,3 mln samochodów

FCA wzywa do serwisu 1,3 mln samochodów

Aktualności 2017-07-18

Nowy Jeep Compass - znamy polski cennik

Nowy Jeep Compass - znamy polski cennik

Aktualności 2017-05-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Japoński producent poszerza ofertę swojego najpopularniejszego modelu. Nowa generacja Suzuki Swift będzie dostępna w wersji Sport. Samochód zadebiutuje już jesienią na salonie we Frankfurcie.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic