mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jeep razem z Harleyem-Davidsonem

Jeep razem z Harleyem-Davidsonem

Dwie legendarne, amerykańskie marki motoryzacyjne łączą siły. Bieżący rok będzie rokiem partnerstwa marek Jeep oraz Harley-Davidson, w ramach którego obie marki będą się wspierać na różnych obszarach.

Jeep razem z Harleyem-Davidsonem
Jeep został oficjalnym partnerem marki Harley-Davidson i będzie obecny na wszystkich ważniejszych imprezach organizowanych przez legendarnego amerykańskiego producenta motocykli na obszarze EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

Inauguracją serii imprez z udziałem marki Jeep "u boku" Harleya-Davidsona była ósma edycja festiwalu muzycznego Harley-Davidson Euro Festival, odbywająca się w słynnym francuskim kurorcie Saint-Tropez w dniach 8-11 maja, a której Jeep będzie sponsorem głównym. Dla entuzjastów Harelya-Davidsona z całego świata przygotowano dodatkową atrakcję i możliwość bliższego poznania Jeepa Wranglera, nowego Cherokee oraz flagowego Grand Cherokee w specjalnie oznaczonej strefie "wioski" Harley-Davidson Village, a także jazdy próbnej "Jeep Experience" na "Jeep Test Drive Area" - rodzaju poligonu, gdzie na powierzchni 1000 m2 przekonać się można było o właściwościach terenowych modeli Jeepa.

Na stanowisku Jeepa odbył się ponadto pokaz możliwości indywidualizacji Wranglera w kolorze miedzi (Copperhead) z wykorzystaniem natryskiwania ornamentacji typowych dla Harleya-Davidsona na zewnętrzne elementy nadwozia, m.in. atrapę chłodnicy, pokrywę komory silnika, obudowy lusterek bocznych i zewnętrzny pojemnik na koło zapasowe.

Współpraca obu marek to także okazja wylosowania nagrody w formie dwuosobowego weekendu w Moskwie dla harleyowców i członków H.O.G. (Harley-Davidson Owners Group). Będzie to okazja wizyty na Jeep Territory, off-roadowego poligonu w samym sercu stolicy Rosji, by wypróbować sprawność terenową samochodów Jeep.

W ramach partnerstwa przewidziana została również promocja pojazdów Jeep i motocykli Harley-Davidson w ramach kalendarza imprez o charakterze międzynarodowym, m.in. European H.O.G. Rally & Croatia Harley Days 2014 w chorwackim Biogradzie na Moru (Dalmacja) w dniach 12-15 czerwca, Barcelona Harley Days 2014 w Barcelonie pomiędzy 4 a 6 lipca oraz European Bike Day nad austriackim jeziorem Faaker See (Karyntia) od 2 do 7 września.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Jeep
Tematy w artykule: Jeep Harley-Davidson

Podobne wiadomości:

Test: Jeep Cherokee 3.2 V6 Trailhawk

auto motor i sport 0000-00-00

Starannie pielęgnuje tradycyjne cechy Jeepa, co z jednej strony jest zaletą, z drugiej zaś, tradycyjnie, wystawia go na ostrzał krytyki. W teście najnowszy Jeep Cherokee.

FCA wzywa do serwisu 1,3 mln samochodów

FCA wzywa do serwisu 1,3 mln samochodów

Aktualności 2017-07-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando