mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jesienna promocja Seata

Jesienna promocja Seata

24 września Seat wprowadził nowe warunki promocji na wszystkie swoje modele, co w połączeniu z nowymi cenami stanowi wyróżniającą się ofertę.

Nowa promocja SEAT-a składa się z trzech elementów. Pierwszy z nich stanowi pakiet ubezpieczeniowy, wliczony w 100% w cenę samochodu w przypadku zakupu Cordoby, Toledo (z wyjątkiem wersji Sprint) oraz Altei. W przypadku pozostałych modeli, to znaczy Ibizy, Leona, Toledo Sprint, Alhambry (w wersji osobowej) 50% pakietu ubezpieczeniowego jest wliczone w cenę samochodu. Dla Alhambry w wersji Van przewidziano promocję w postaci darmowej dla klienta przeróbki na wersję ciężarową ("kratka gratis").

Następnym elementem promocji jest preferencyjny kredyt przygotowany wspólnie z Volkswagen Bank Polska, obejmujący wszystkie modele. Przewiduje on wpłatę własną klienta w wysokości 50% wartości auta oraz okres kredytowania 36 miesięcy. Promocyjne oprocentowanie nominalne takiego kredytu wynosi 7,9% (dla porównania, 11,2% w przypadku oferty standardowej), oraz klient nie jest obciążany prowizji bankową.  

Trzecim elementem promocji, który SEAT proponuje klientom są opony zimowe gratis, które otrzymuje klient przy zakupie dowolnego modelu SEAT-a.

Wszystkie trzy elementy promocji oferowane są klientom łącznie. Obecna promocja obejmuje wszystkie samochody SEAT-a zarówno z roku produkcji 2004 jak i 2003.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.