mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jubileuszowe Targi Inter Cars

Jubileuszowe Targi Inter Cars

4-5. września 2010 r. na lotnisku w Modlinie /Nowy Dwór Mazowiecki k/ Warszawy odbędą się jubileuszowe 10 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars SA. Na ponad 20 tys. m2 powierzchni wystawienniczej spotkają się dostawcy części do samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Ofertę ekspozycyjną tworzyć będą także światowi producenci narzędzi i urządzeń tak ważnych dla wyposażenia nowoczesnego warsztatu.

Jubileuszowe Targi Inter Cars
Organizator targów zapewnia, że przygotuje imprezę tak jak przystało na podwójny jubileusz. - Sukces naszych targów osiągnęliśmy dzięki naszym Klientom i Wystawcom. Z tego miejsca chciałbym podziękować tym wszystkim, którzy odwiedzają nas regularnie i regularnie też przygotowują swoją ekspozycję targową. Mam nadzieję, że jak co roku sprostamy Waszym oczekiwaniom i pozytywnie Was zaskoczymy- mówi Radosław Grześkowiak, Dyrektor Marketingu i Reklamy w Inter Cars S.A.

Ekspozycja targowa będzie podzielona na dwie części: pierwsza z nich to profesjonalne hale namiotowe, w których znajdzie się ponad 170 stoisk wystawców. W tej części organizatorzy pokażą także stoisko Motointegratora - platformy internetowej, która pośredniczy pomiędzy kierowcą a warsztatem, oferując części do napraw, które w swym asortymencie ma Inter Cars S.A. Tu również będzie prezentowana efektowna ciężarówka ShowCar – mobilna ekspozycja wyposażenia warsztatów wraz z salą szkoleniową. 

W tym roku po raz drugi na targach zostanie zorganizowana Cieżka Strefa - czyli wszystko dla właścicieli pojazdów ciężarowych i przewoźników. Nie zabraknie prezentacji ciekawych naczep, ciągników oraz konkursów i rozgrywek sportowych, a także atrakcyjnych nagród.

Obok tej ekspozycji stanie potężna scena – centrum programu artystycznego. Druga część powierzchni targowej dedykowana będzie sportowym pasjonatom czterech i dwóch kółek
 
10 Targi Inter Cars S.A. – podstawowe informacje
 
Data: 4-5. września 2010r. 
Miejsce: lotnisko w Modlinie/ Nowy Dwór Mazowiecki koło Warszawy 
Godziny otwarcia: sobota 9.00 – 16.00, niedziela 10.00 – 16.00 
Powierzchnia: blisko 20.000m2 
Osoby zaproszone do współpracy: gwiazdy popularnych programów telewizyjnych oraz światowej areny sportu, gwiazdy sportów samochodowych i tuningu 
Ekspozycja
- Blisko 170 najważniejszych, światowych producentów części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych, dostawców Inter Cars S.A. 
- Prasa branżowa, portale internetowe 
- Rozbudowana i bogata oferta do samochodów azjatyckich 
- Oferta urządzeń i narzędzi dla profesjonalnego warsztatu 
- Akcesoria samochodowe, chemia warsztatowa 
- Nowoczesne rozwiązania w oprogramowaniu warsztatów 
- Motocykle, akcesoria, opony i tuning 
- Przyczepy, naczepy i wywrotki Feber 
- Regeneracja części zamiennych Lauber 
- Motointegrator
- Ciężka Strefa
- I wiele innych projektów należących do Inter Cars S.A. m.in. Blacha i lakier, Koło, Instalacje samochodowe, Akumulatory, Flota, Oleje i chemia, Marki własne, RSO i RSC (Rynek Samochodów Osobowych i Ciężarowych), Samochodowe Systemy Wtryskowe, Inca-skutery. 

Podobne wiadomości:

Targi Los Angeles 2015 - Top  7 premierowych modeli

Targi Los Angeles 2015 - Top 7 premierowych...

Aktualności 2015-11-19

Poznań Motor Show 2015 - relacja

Poznań Motor Show 2015 - relacja

Aktualności 2015-04-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.