mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jubileuszowe Volvo FH dostarczone

Jubileuszowe Volvo FH dostarczone

W połowie czerwca br., Volvo Trucks wprowadziło do swojej oferty na rynku polskim specjalną, limitowaną serię pojazdów Volvo FH w określonej specyfikacji, co wiąże się z obchodzonym w tym roku jubileuszem 15-lecia działalności firmy Volvo Polska, Oddział Samochody Ciężarowe. Pod koniec września, pojazd z jubileuszowymi elementami oznakowania na boku kabiny oraz numerem „1” na specjalnej tabliczce seryjnej został przekazany Klientowi – działającej w ramach Grupy Gzella firmie Gzella Logistic.

Jubileuszowe Volvo FH dostarczone
W standardowej, jubileuszowej ofercie Volvo znajdują się ciągniki siodłowe Volvo FH 4x2 z kabiną Globetrotter, wyposażone w silnik o mocy 460 KM, spełniający wymagania normy emisji spalin Euro 5 i hamulec silnikowy Volvo VEB+.  Dostępna jest również specjalna oferta opracowanego przez Volvo systemu informacji transportowej Dynafleet oraz Niebieskiego Kontraktu Serwisowego Volvo.

Nabywca pojazdu o numerze „1" z jubileuszowej, limitowanej serii - firma Gzella Logistic -zdecydował się na wprowadzenie kilku zmian w standardowej jubileuszowej wersji zamawianego samochodu ciężarowego, doposażając go w elementy, takie jak silnik o mocy 500 KM i kabinę Globetrotter XL.

Jubileuszowy pojazd, uroczyście przekazany Klientowi w prowadzonym przez firmę Nijhof-Wassink punkcie sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych Volvo w Nowej Wsi Wielkiej k/Bydgoszczy, będzie eksploatowany w zestawie z naczepą typu chłodnia w transporcie długodystansowym i będzie wykorzystywany w dystrybucji wyrobów mięsnych, półtusz i dodatków masarskich.

Firma Gzella od ponad dwudziestu lat z sukcesem działa na polskim i europejskim rynku mięsnym, specjalizując się w produkcji wędlin i wędzonek. Sieć sprzedaży firmy na terenie Polski to ponad 150 sklepów firmowych zlokalizowanych głównie na terenie województw kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, zachodnio-pomorskiego i wielkopolskiego oraz gęsta sieć sprzedaży w placówkach handlowych na terenie całego kraju.

Kolejne zamówione trzy egzemplarze jubileuszowego pojazdu Volvo FH zostaną dostarczone firmie Gzella Logistic w najbliższym czasie.

Specjalna jubileuszowa oferta pojazdów Volvo FH z limitowanej serii 150 szt., w atrakcyjnej ofercie cenowej, obowiązuje do końca bieżącego roku.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty dostępne są w sieci sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo w Polsce oraz na stronach www.volvotrucks.pl.

Podobne wiadomości:

Widoczność 360 stopni w ciężarowych Volvo

Widoczność 360 stopni w ciężarowych Volvo

Ciężarówki i Autobusy 2014-10-08

Ciężarowe Volvo vs. Koenigsegg - test nowej skrzyni biegów

Ciężarowe Volvo vs. Koenigsegg - test nowej...

Ciężarówki i Autobusy 2014-11-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando