mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Jutro startuje akcja "Ciśnienie pod kontrolą"

Jutro startuje akcja "Ciśnienie pod kontrolą"

Na 30 stacjach Statoil zlokalizowanych we wszystkich województwach będzie można w najbliższą sobotę bezpłatnie zbadać opony i to pod okiem ekspertów. Wszystko w ramach akcji "Ciśnienie pod kontrolą".

Jutro startuje akcja
Na stacji Statoil będzie można dokonać pomiaru ciśnienia, głębokość bieżnika oraz uzyskać informacje jak prawidłowo użytkować opony. Cała akcja potrwa do 30 października. Michelin i Statoil Fuel & Retail Polska liczą, że dzięki "Ciśnieniu pod kontrolą" poprawi się bezpieczeństwo na drogach podczas dnia Wszystkich Świętych.

Z badań przeprowadzonych przez TNS Pentor na zlecenie Michelin wynika, że połowa kierowców sprawdza poziom ciśnienia w oponach rzadziej niż raz w miesiącu. Niewłaściwe ciśnienie w oponach ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy, trwałość opny oraz ekonomię i ekologię jazdy.

"Firma Statoil Fuel & Retail Polska regularnie i na różne sposoby dba o bezpieczeństwo kierowców, czego dowodem jest stałe monitorowanie  jakości oferowanych paliw, czy udział w akcji „Ciśnienie pod kontrolą”. W tym roku po raz kolejny, wspólnie z Michelin, działamy na rzecz bezpieczeństwa na drogach. Na kilkudziesięciu  stacjach Statoil w całej Polsce przebadamy wkrótce tysiące aut. Chcemy, aby nasi klienci podróżowali bezpiecznie" - powiedział o akcji Michał Ciszek, Senior Director Staff w Statoil Fuel & Retail Polska.

"Ciśnienie pod kontrolą" potrwa od 26 do 30 października w godzinach 11:00 - 20:00.
Tematy w artykule: Michelin akcja Statoil

Podobne wiadomości:

Michelin Pilot Sport 4 S - nowa opona o ultra wysokich osiągach

Michelin Pilot Sport 4 S - nowa opona o ultra...

Motogazeta Menu 2017-01-23

Zmarł François Michelin

Zmarł François Michelin

Aktualności 2015-04-29

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic