mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Juventus w barwach Jeepa

Juventus w barwach Jeepa

W dniu 6 kwietnia 2012 r. pomiędzy Fiat S.p.A i klubem piłkarskim Juventus Football Club S.p.A. podpisany został list intencyjny dotyczący zawarcia porozumienia o wyłącznym sponsoringu na okres najbliższych trzech sezonów.

Juventus w barwach Jeepa

Począwszy od 1 lipca 2012 r. Fiat S.p.A. będzie mógł korzystać z wyłącznego prawa umieszczania swego logo na koszulkach zawodników Juventusu Turyn we wszystkich rozgrywanych przez klub meczach, w zamian za uzgodnione honorarium w wysokości 35 mln € (w okresie trzech sezonów ) oraz udostępnienie floty samochodów. W nadchodzącym sezonie 2012/2013 stroje piłkarzy Juventusu ozdobi logo marki Jeep.

Porozumienie przewiduje także możliwość wykorzystywania przez Fiat S.p.A. elementów wizerunkowych Juventusu,  m.in. przez umieszczenie swego logo na oficjalnych strojach zespołów i personelu klubu oraz nawiązanie współpracy na innych wspólnych płaszczyznach działalności.

Zawarcie ostatecznego porozumienia z ważnością do 30 czerwca 2015 roku przewidywane jest w okresie kilku najbliższych  tygodni.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat Wszystko o Jeep
Tematy w artykule: Jeep Fiat Juventus Turyn piłka nożna

Podobne wiadomości:

Nowy Fiat Panda

auto motor i sport 0000-00-00

Z ziemi włoskiej. Produkowany już nie w Tychach, tylko w zakładach Pomigliano pod Neapolem, nowy Fiat Panda nareszcie trafi a na nasz rynek. W teście wersja z silnikiem 0.9 TwinAir Turbo.

Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy

Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy

Aktualności 2017-11-20

Komentuj:

~chychak 2012-04-12

a jakie są barwy jeepa?? biało- czarne, bo jeśli inne to czy oznacza to że Juve zmienia swoje historyczne barwy???

~mason 2012-04-11

a co mi tam :) raz się żyje -trzeba kupić bilet, iśc na mecz i zobaczyć jak się będą prezentować w barwach Jeepa :)

~juka12 2012-04-11

I bardzo dobrze , że Jeep będzie miał swoje logi na koszulkach piłkarzy Juventusu- świetny pomysł na reklamę ;) i sponsor im się trafił konkretny.

~hirohito 2012-04-11

Fiat pokazuje że nie tylko zyski, ale także ludzie są dla niego ważni. Widać finanse włoskiego koncernu mają się dobrze, bo 35 milionów to nie małe pieniądze, za które można by wiele zrobić, a mimo to Fiat przekazuje je na sponsorowanie Juve. Może z takim finansowym zastrzykiem Biała Dama polepszy wyniki.

~Andrew 2012-04-10

Jak widać Fiat ma się dobrze, skoro zajmuje się sponsorowaniem Juventusu i chce wydawać na niego kasę. Pod tym względem włoski koncern jest szczodry, bo także w Polsce sponsoruje wiele ciekawych imprez, a także np. prowadzi stypendia i pomaga zdolnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Infiniti QX60 – ceny w Polsce
Infiniti QX60 – ceny w Polsce
Infiniti QX60 wchodzi do polskiej oferty. Auto znane dotychczas głównie na rynku amerykańskim, ma odebrać klientów dużym SUV-om segmentu premium. Wiemy też, ile kosztuje!