mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Już wiemy, gdzie zobaczymy Clarksona, Hammonda i Maya

Już wiemy, gdzie zobaczymy Clarksona, Hammonda i Maya

Trójka eksprowadzących program Top Gear poinformowała dziś o podpisaniu umowy na realizację nowego programu motoryzacyjnego z platformą Amazon Video.

Już wiemy, gdzie zobaczymy Clarksona, Hammonda i Maya
O tym, że Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May będą dalej chcieli wspólnie prowadzić nowe show motoryzacyjne, wiadome było niemalże od dnia ich rozstania z BBC. Mówiło się o różnych stacjach telewizyjnych, jednak klauzule w ich umowach o pracę w BBC wykluczały zbyt szybkie podpisanie podobnych umów w innych telewizjach (zakaz do końca 2017 r.).

By obejść ten problem, zrodził się pomysł, by nowy program motoryzacyjny był realizowany nie z inną telewizją ale platformą streamingową. Na giełdzie zaraz pojawiły się tacy internetowi nadawcy telewizyjni jak Netflix, Hulu i Amazon. Ostatecznie w wyścigu o brytyjską trójkę motoryzacyjnych muszkieterów zwyciężyła platforma Amazon Video i to tam zobaczymy nowe show.

Jakie ono będzie? Na razie nie wiemy praktycznie nic. Wiadomo jedynie, że za realizację odpowiedzialny będzie Andy Wilman, ten sam, który realizował program Top Gear. Wiemy też, że prace nad programem ruszą w ciągu kilku najbliższych tygodni, jednak na efekty przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku.
Tematy w artykule: Top Gear

Podobne wiadomości:

Przyszłość trójki z Top Gear wciąż niejasna

Przyszłość trójki z Top Gear wciąż niejasna

Aktualności 2015-07-09

Clarkson, May i Hammond podpisali umowę z...

auto motor i sport 2015-07-30

Jeremy Clarkson wraz z Jamesem May'em i Richardem Hammondem wystartują z nowym programem już w przyszłym roku. Amerykański Amazon podpisał umowę z trio na 3 sezony motoryzacyjnego show. 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.