mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > KIA z pełnym odliczeniem

KIA z pełnym odliczeniem

Od tego tygodnia zaczęły obowiązywać regulacje zawarte w znowelizowanej ustawie o VAT. W przypadku aut marki Kia pełnego odliczenia VAT można dokonać przy kupnie Picanto w wersji 2 osobowej, K2500, Pregio.

Po zmianie przepisów cały VAT od kupionego samochodu o dopuszczalnej masie poniżej 3,5 tony można odliczyć tylko w kilku przypadkach. Pełne odliczenie przysługuje teraz przy: pojazdach z jednym rzędem siedzeń oddzielonym od przestrzeni bagażowej trwałą przegrodą, pojazdach z konstrukcyjnie oddzieloną przestrzenią ładunkową od kabiny pasażerskiej oraz pojazdach z otwartą przestrzenią ładunkową.

Powyższe warunki spełniają następujące modele będące w ofercie firmy KIA Motors: 2-osobowe  Picanto, którego cena netto wynosi już od 25.800, K 2500 w wersjach z podwójną i pojedynczą kabiną w cenie od 46.300 netto oraz Pregio 3-osobowe w cenie od 49.900 netto. Wkrótce pojawi się także w sprzedaży 2-osobowe Rio.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport