Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > KIA z pełnym odliczeniem

KIA z pełnym odliczeniem

Od tego tygodnia zaczęły obowiązywać regulacje zawarte w znowelizowanej ustawie o VAT. W przypadku aut marki Kia pełnego odliczenia VAT można dokonać przy kupnie Picanto w wersji 2 osobowej, K2500, Pregio.

Po zmianie przepisów cały VAT od kupionego samochodu o dopuszczalnej masie poniżej 3,5 tony można odliczyć tylko w kilku przypadkach. Pełne odliczenie przysługuje teraz przy: pojazdach z jednym rzędem siedzeń oddzielonym od przestrzeni bagażowej trwałą przegrodą, pojazdach z konstrukcyjnie oddzieloną przestrzenią ładunkową od kabiny pasażerskiej oraz pojazdach z otwartą przestrzenią ładunkową.

Powyższe warunki spełniają następujące modele będące w ofercie firmy KIA Motors: 2-osobowe  Picanto, którego cena netto wynosi już od 25.800, K 2500 w wersjach z podwójną i pojedynczą kabiną w cenie od 46.300 netto oraz Pregio 3-osobowe w cenie od 49.900 netto. Wkrótce pojawi się także w sprzedaży 2-osobowe Rio.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Henrik Fisker buduje nową Karmę
Henrik Fisker buduje nową Karmę
Twórca Fiskera Karma pracuje nad zupełnie nowym wcieleniem modelu. Auto będzie produkowane przez nową firmę i trafi na rynek już w przyszłym roku. Model o zasięgu 644 km trafi do segmentu samochodów elektrycznych premium.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj