mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > KIA z pełnym odliczeniem

KIA z pełnym odliczeniem

Od tego tygodnia zaczęły obowiązywać regulacje zawarte w znowelizowanej ustawie o VAT. W przypadku aut marki Kia pełnego odliczenia VAT można dokonać przy kupnie Picanto w wersji 2 osobowej, K2500, Pregio.

Po zmianie przepisów cały VAT od kupionego samochodu o dopuszczalnej masie poniżej 3,5 tony można odliczyć tylko w kilku przypadkach. Pełne odliczenie przysługuje teraz przy: pojazdach z jednym rzędem siedzeń oddzielonym od przestrzeni bagażowej trwałą przegrodą, pojazdach z konstrukcyjnie oddzieloną przestrzenią ładunkową od kabiny pasażerskiej oraz pojazdach z otwartą przestrzenią ładunkową.

Powyższe warunki spełniają następujące modele będące w ofercie firmy KIA Motors: 2-osobowe  Picanto, którego cena netto wynosi już od 25.800, K 2500 w wersjach z podwójną i pojedynczą kabiną w cenie od 46.300 netto oraz Pregio 3-osobowe w cenie od 49.900 netto. Wkrótce pojawi się także w sprzedaży 2-osobowe Rio.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Kilka tygodni temu zadebiutowało nowe Volvo V60, a teraz przyszedł czas na wersję sedan. Model klasy średniej powalczy z takimi konkurentami jak Audi A4, Mercedes Klasy C czy BMW Serii 3.

Zalando Zalando