mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > KITT na sprzedaż

KITT na sprzedaż

O tym samochodzie wielu z nas marzyło w zamierzchłych czasach. Teraz można zrealizować to marzenie. Wystarczy około 50 tys. zł. żeby stać się posiadaczem jednego z najsławniejszych, serialowych samochodów. 

KITT na sprzedaż
Ten egzemplarz nie jest dokładnie tym samym, który występował w serialu "Knight Rider", ale replika została wykonana z pietyzmem. Jennifer Catano, fan serialu, zbudował ten samochód i dał go w prezencie Davidowi Hasselhoffowi. 

Auto jest wyposażone w drzwi otwierane do góry, charakterystyczną kierownicę, a nawet pneumatyczne zawieszenie. Deska rozdzielcza wygląda tak samo jak wersja ze srebrnego ekranu, auto posiada także charakterystyczne oświetlenie. Pod maska pracuje silnik V8 o pojemności pięciu litrów. 

Auto zostało wystawione na aukcję za cenę wynoszącą w przeliczeniu 45 tys. zł. Zainteresowanie nie było zbyt wielkie, gdyż po kilku dniach kwota dobiła do 50 tys. zł. Specjaliści szacują, że maksymalna cena wyniesie 150 tys. zł.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Rusza pierwszy wirtualny garaż dla kierowców
Rusza pierwszy wirtualny garaż dla kierowców
Kilka dni temu uruchomiono pierwszy wirtualny garaż dla posiadaczy motocykli i samochodów. Serwis iMoto skupia w jednym miejscu wszystkie informacje i usługi związanie z utrzymaniem i serwisowaniem pojazdu, a także zapewnia przydatne porady i rozrywkę fanom motoryzacji w bardzo przystępny sposób.