mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > KONKURS: "Znajdź 5 różnic"

KONKURS: "Znajdź 5 różnic"

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie mogliście odwiedzić malowniczych odcinków specjalnych 39. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE, zlokalizowanych w paśmie Sudetów, a rywalizację zawodników w Rajdowych Mistrzostwach Polski zmuszeni jesteście śledzić tylko przez Internet, to mamy dla Was coś na otarcie łez. Portale Mojeauto.pl, otoMoto.pl oraz zespół rajdowy M2Rally zapraszają do konkursu, w którym możecie wygrać atrakcyjne nagrody bez konieczności odchodzenia od monitorów.

KONKURS:
Konkurs "5 różnic", to zabawa nie tylko dla fanów rajdów samochodowych. Udział w konkursie może wziąć każdy, kto choć odrobinę wytęży swój wzrok i odnajdzie 5 detali, którymi różnią się modele sportowego Forda Fiesty R2 załogi M2Rally - Łukasz Markowski / Maciej Machela. Patronami medialnymi tej załogi są portale motoryzacyjne: Mojeauto.pl oraz otoMoto.pl. Zdjęcia samochodów możecie odnaleźć na tablicach profili portalów Mojeauto.pl i otoMoto.pl zarejestrowanych na stronie Facebook.com. Aby móc wziąć udział w konkursie należy posiadać konto na portalu Facebook.com i zostać fanem wskazanych portali. Po odnalezieniu 5 różnic, odpowiedź należy przesłać na adres e-mail: konkurs@mojeauto.pl - z dopiskiem "5 różnic". Nagrody otrzymają trzy pierwsze osoby, które poprawnie wskażą punkty, w których różnią się oba samochody.

Nagrody w konkursie "5 różnic":

1 miejsce - Zestaw kosmetyków samochodowych marki SONAX
2 miejsce - Plecak marki WOLFgang
3 miejsce - Pendrive 4 GB + koszulka polo z logo Mojeauto.pl

Fundatorami nagród są: otoMoto.pl i Mojeauto.pl


Podobne wiadomości:

Dziś prima aprilis. Zapraszamy na konkurs

Dziś prima aprilis. Zapraszamy na konkurs

Aktualności 2014-04-01

KONKURS. Twój pomysł na test Skody. Ty zgłaszasz – my testujemy!

KONKURS. Twój pomysł na test Skody. Ty...

Aktualności 2015-07-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando