mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > KONKURS: "Znajdź 5 różnic"

KONKURS: "Znajdź 5 różnic"

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie mogliście odwiedzić malowniczych odcinków specjalnych 39. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE, zlokalizowanych w paśmie Sudetów, a rywalizację zawodników w Rajdowych Mistrzostwach Polski zmuszeni jesteście śledzić tylko przez Internet, to mamy dla Was coś na otarcie łez. Portale Mojeauto.pl, otoMoto.pl oraz zespół rajdowy M2Rally zapraszają do konkursu, w którym możecie wygrać atrakcyjne nagrody bez konieczności odchodzenia od monitorów.

KONKURS:
Konkurs "5 różnic", to zabawa nie tylko dla fanów rajdów samochodowych. Udział w konkursie może wziąć każdy, kto choć odrobinę wytęży swój wzrok i odnajdzie 5 detali, którymi różnią się modele sportowego Forda Fiesty R2 załogi M2Rally - Łukasz Markowski / Maciej Machela. Patronami medialnymi tej załogi są portale motoryzacyjne: Mojeauto.pl oraz otoMoto.pl. Zdjęcia samochodów możecie odnaleźć na tablicach profili portalów Mojeauto.pl i otoMoto.pl zarejestrowanych na stronie Facebook.com. Aby móc wziąć udział w konkursie należy posiadać konto na portalu Facebook.com i zostać fanem wskazanych portali. Po odnalezieniu 5 różnic, odpowiedź należy przesłać na adres e-mail: konkurs@mojeauto.pl - z dopiskiem "5 różnic". Nagrody otrzymają trzy pierwsze osoby, które poprawnie wskażą punkty, w których różnią się oba samochody.

Nagrody w konkursie "5 różnic":

1 miejsce - Zestaw kosmetyków samochodowych marki SONAX
2 miejsce - Plecak marki WOLFgang
3 miejsce - Pendrive 4 GB + koszulka polo z logo Mojeauto.pl

Fundatorami nagród są: otoMoto.pl i Mojeauto.pl


Podobne wiadomości:

Twoje patenty Simply Clever na długą podróż - wyniki konkursu

Twoje patenty Simply Clever na długą podróż -...

Aktualności 2016-07-07

Konkurs - Twoje patenty simply clever na długą podróż

Konkurs - Twoje patenty simply clever na...

Aktualności 2016-06-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster debiutuje na targach IAA
Nowa Dacia Duster debiutuje na targach IAA
Na salonie motoryzacyjnym we Frankfurcie zadebiutowała kolejna generacja najpopularniejszego SUV-a z polskich salonów. Przyjrzeliśmy się z bliska drugiej odsłonie Dacii Duster.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic