mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > KONKURS: Zrób zdjęcie i zostań pilotem rajdowym!

KONKURS: Zrób zdjęcie i zostań pilotem rajdowym!

W dniach 8-10 kwietnia br., załoga M2Rally - Łukasz Markowski / Maciej Machela będzie rywalizować na odcinkach specjalnych 39. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE. Ty też możesz wystartować w rywalizacji podczas tej imprezy! Wykonaj ciekawe i oryginalne zdjęcie załogi i wygraj przejażdżkę na prawym fotelu rajdowego Forda Fiesty R2! Patronem medialnym załogi Markowski / Machela jest portal Mojeauto.pl. Akcję wspiera portal ogłoszeniowy otoMoto.pl.

KONKURS: Zrób zdjęcie i zostań pilotem rajdowym!

Mojeauto.pl wspólnie z partnerem - portalem ogłoszeniowym otoMoto.pl, organizuje konkurs dla kibiców, w którym główną nagrodą jest co-drive, czyli przejażdżka na prawym fotelu rajdowej Fiesty R2, podczas czerwcowych testów zespołu M2Rally. Co-drive odbędzie się przed kolejną rundą Rajdowych Mistrzostw Polski - Rajdem Karkonoskim. Co należy zrobić by wziąć udział w konkursie i wygrać? Wystarczy podczas 39. Rajdu Świdnickiego-Krause zrobić ciekawe i oryginalne zdjęcie związane ze startem naszej załogi w tej imprezie (może być to zdjęcie samochodu, zdjęcie załogi, etc.) i przesłać je na adres: konkurs@mojeauto.pl, z dopiskiem: "M2Rally w akcji".

W konkursie mogą wziąć udział tylko i wyłącznie amatorzy fotografii (zdjęcia akredytowanych fotoreporterów nie będą brane pod uwagę). Minimalne rozmiary zdjęcia to 600x400 pikseli. Każdy Uczestnik konkursu może przesłać tylko jedno zdjęcie. Praca nie może zostać poddana obróbce graficznej przy użyciu specjalistycznych programów komputerowych. Termin nadsyłania prac do konkursu mija w środę 13 kwietnia 2011 roku. Dzień później na łamach portali Mojeauto.pl, otoMoto.pl oraz stronie zespołu m2rally.pl opublikowane zostaną wyniki konkursu.

Nagrody w konkursie "M2Rally w akcji":

1 miejsce - Co-drive Fordem Fiesta R2
2 miejsce - zestaw kosmetyków samochodowych SONAX
3 miejsce - Pendrive 16 GB

To jednak nie wszystko. Mamy też konkurs dla tych kibiców, którzy niestety nie będą mogli osobiście stawić się w Świdnicy, a rywalizację na odcinkach specjalnych będą śledzić za pomocą internetu. Jest to jednak konkurs niespodzianka, którego zasady oraz nagrody ujawnimy dopiero w sobotę 9 kwietnia, w godzinach porannych. Jedyne co wystarczy, to zostać fanem naszych profilów na portalu Facebook.com i śledzić na bieżąco pojawiające się tam informacje.


Profile na portalu Facebook.com:
Mojeauto.pl - www.facebook.com/motoryzacja
otoMoto.pl - www.facebook.com/otomotopl
M2Rally - www.facebook.com/m2rally


Podobne wiadomości:

Polka wygrała artystyczny konkurs Toyoty

Polka wygrała artystyczny konkurs Toyoty

Aktualności 2015-09-01

"Odpicuj" swojego Mercedesa

Samochody luksusowe 2013-04-11

Komentuj:

marko1 2011-04-06

przepraszam za błąd ma być - relację formie filmu

marko1 2011-04-06

Szkoda ze tak daleko, mam nadzieję że administrator zda relację formową filmu z Rajdu Świdnickiego-KRAUSE

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Audi A1 to najmniejszy model w gamie niemieckiego producenta. Samochód debiutuje w pięciodrzwiowej wersji Sportback. Producent raczej nie wprowadzi do sprzedaży wariantu trzydrzwiowego.

Zalando Zalando