mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > KTM X-BOW GTR - znamy cenę

KTM X-BOW GTR - znamy cenę

Po kilku miesiącach zapowiedzi firma KTM ujawniła w końcu wszystkie dane dotyczące projektu, który powstał przy współpracy REITER Engineering.

KTM X-BOW GTR - znamy cenę
Model X-BOW GTR został zaprojektowany by rywalizować w kategorii GT4. Producent nie zdradza specyfikacji technicznej, ale wiemy już ile trzeba będzie zapłacić za ten wyjątkowy pojazd. KTM ustalił cenę na poziomie 139 tys. euro.

Cena może się wydawać wysoka, ale pamiętajmy, że jest to wyczynowy samochód, pozwalający na start w europejskiej serii GT4 w ramach Pirelli World Challenge Championships.

W najbliższym czasie auto będzie przechodzić ostateczne testy, aby potem trafić do pierwszych klientów. Producent podkreśla, że auto spełnia wszystkie najbardziej restrykcyjne wymogi dotyczące bezpieczeństwa. Przy okazji koszty jego obsługi będą utrzymywać się na rozsądnym poziomie.
Tematy w artykule: KTM KTM X-Bow

Podobne wiadomości:

Tak wygląda KTM X-Bow GT4

Tak wygląda KTM X-Bow GT4

Aktualności 2014-12-16

X-BOW i Atom mogą się schować + [VIDEO]

X-BOW i Atom mogą się schować + [VIDEO]

Samochody luksusowe 2010-11-01

Może nie wygląda najpiękniej, ale za to dużo potrafi. Roding Roadster może wam na razie nic nie mówić, ale może się okazać, że jest skuteczniejszy niż Ariel Atom czy KTM X-Bow.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross