mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > KTM X-BOW GTR - znamy cenę

KTM X-BOW GTR - znamy cenę

Po kilku miesiącach zapowiedzi firma KTM ujawniła w końcu wszystkie dane dotyczące projektu, który powstał przy współpracy REITER Engineering.

KTM X-BOW GTR - znamy cenę
Model X-BOW GTR został zaprojektowany by rywalizować w kategorii GT4. Producent nie zdradza specyfikacji technicznej, ale wiemy już ile trzeba będzie zapłacić za ten wyjątkowy pojazd. KTM ustalił cenę na poziomie 139 tys. euro.

Cena może się wydawać wysoka, ale pamiętajmy, że jest to wyczynowy samochód, pozwalający na start w europejskiej serii GT4 w ramach Pirelli World Challenge Championships.

W najbliższym czasie auto będzie przechodzić ostateczne testy, aby potem trafić do pierwszych klientów. Producent podkreśla, że auto spełnia wszystkie najbardziej restrykcyjne wymogi dotyczące bezpieczeństwa. Przy okazji koszty jego obsługi będą utrzymywać się na rozsądnym poziomie.
Tematy w artykule: KTM KTM X-Bow

Podobne wiadomości:

Elemental PR-1 - nowy rywal Ariel Atoma

Elemental PR-1 - nowy rywal Ariel Atoma

Samochody luksusowe 2014-06-06

Nowy Abarth powstanie z KTM X-BOW

Nowy Abarth powstanie z KTM X-BOW

Aktualności 2010-10-19

Plotki sprzed kilku miesięcy zaczynają się potwierdzać. Najnowsze dziecko Abartha o nadowziu coupe powstanie tak jak wcześniej sądzono na płycie podłogowej KTM X-BOW.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.