mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > KTM X-BOW GTR - znamy cenę

KTM X-BOW GTR - znamy cenę

Po kilku miesiącach zapowiedzi firma KTM ujawniła w końcu wszystkie dane dotyczące projektu, który powstał przy współpracy REITER Engineering.

KTM X-BOW GTR - znamy cenę
Model X-BOW GTR został zaprojektowany by rywalizować w kategorii GT4. Producent nie zdradza specyfikacji technicznej, ale wiemy już ile trzeba będzie zapłacić za ten wyjątkowy pojazd. KTM ustalił cenę na poziomie 139 tys. euro.

Cena może się wydawać wysoka, ale pamiętajmy, że jest to wyczynowy samochód, pozwalający na start w europejskiej serii GT4 w ramach Pirelli World Challenge Championships.

W najbliższym czasie auto będzie przechodzić ostateczne testy, aby potem trafić do pierwszych klientów. Producent podkreśla, że auto spełnia wszystkie najbardziej restrykcyjne wymogi dotyczące bezpieczeństwa. Przy okazji koszty jego obsługi będą utrzymywać się na rozsądnym poziomie.
Tematy w artykule: KTM KTM X-Bow

Podobne wiadomości:

Elemental PR-1 - nowy rywal Ariel Atoma

Elemental PR-1 - nowy rywal Ariel Atoma

Samochody luksusowe 2014-06-06

Tak wygląda KTM X-Bow GT4

Tak wygląda KTM X-Bow GT4

Aktualności 2014-12-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Już od kilku miesięcy było wiadomo, że marka Cupra w końcu zostanie wydzielona od Seata. Iberyjski producent ogłosił oficjalną zmianę. Na rynku pojawi się nowa submarka z osobnym emblematem.