mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > KTM zwiększy produkcje X-Bow

KTM zwiększy produkcje X-Bow

Potencjalni nabywcy samochodu przeznaczonego na tor wyścigowy o nazwie X-Bow, powinni być zadowoleni. Pojazd stworzony przez producenta motocykli KTM oraz inżynierów z Audi będzie produkowany w większej ilości niż początkowo zakładano.

KTM zwiększy produkcje X-Bow

Austriacki producent motocykli poinformował wczoraj o tym, że wystosował list intencyjny wraz ze specjalistami firmy Magna Steyr, aby zwiększyć produkcję modelu X-Bow. Będzie się ona odbywać w fabryce należącej do Magny, a umiejscowionej w austriackim mieście Graz.

Początkowo producent wraz z partnerem, firmą Dallara zgadzał się co do planów zakładających, że rocznie z taśm produkcyjnych zejdzie jedynie 100 egzemplarzy tego nietypowego pojazdu. Okazało się jednak, że zainteresowanie jest dużo większe, a przy okazji możliwości produkcyjne fabryki pozwoliłyby na zwiększenie produkcji aż do tysiąca egzemplarzy rocznie.

Pierwsze sztuki sportowego pojazdu KTM X-Bow zejdą z austriackich hal do rąk klientów już na początku lutego 2008 roku. Dotychczas firma zebrała liczbę ponad 600 zamówień na ten model.

Czytaj także:

Z jednośladu w dwuślad (2006-11-08)

Tematy w artykule: KTM X-Bow

Podobne wiadomości:

KTM X-BOW GTR - znamy cenę

KTM X-BOW GTR - znamy cenę

Aktualności 2015-02-12

Tak wygląda KTM X-Bow GT4

Tak wygląda KTM X-Bow GT4

Aktualności 2014-12-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic