mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > KTM zwiększy produkcje X-Bow

KTM zwiększy produkcje X-Bow

Potencjalni nabywcy samochodu przeznaczonego na tor wyścigowy o nazwie X-Bow, powinni być zadowoleni. Pojazd stworzony przez producenta motocykli KTM oraz inżynierów z Audi będzie produkowany w większej ilości niż początkowo zakładano.

KTM zwiększy produkcje X-Bow

Austriacki producent motocykli poinformował wczoraj o tym, że wystosował list intencyjny wraz ze specjalistami firmy Magna Steyr, aby zwiększyć produkcję modelu X-Bow. Będzie się ona odbywać w fabryce należącej do Magny, a umiejscowionej w austriackim mieście Graz.

Początkowo producent wraz z partnerem, firmą Dallara zgadzał się co do planów zakładających, że rocznie z taśm produkcyjnych zejdzie jedynie 100 egzemplarzy tego nietypowego pojazdu. Okazało się jednak, że zainteresowanie jest dużo większe, a przy okazji możliwości produkcyjne fabryki pozwoliłyby na zwiększenie produkcji aż do tysiąca egzemplarzy rocznie.

Pierwsze sztuki sportowego pojazdu KTM X-Bow zejdą z austriackich hal do rąk klientów już na początku lutego 2008 roku. Dotychczas firma zebrała liczbę ponad 600 zamówień na ten model.

Czytaj także:

Z jednośladu w dwuślad (2006-11-08)

Tematy w artykule: KTM X-Bow

Podobne wiadomości:

KTM X-BOW GTR - znamy cenę

KTM X-BOW GTR - znamy cenę

Aktualności 2015-02-12

Nowy KTM X-Bow w przyszłym roku

Nowy KTM X-Bow w przyszłym roku

Samochody luksusowe 2012-06-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.