mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kajetanowicz: "Czuję się dobrze w Subaru"

Kajetanowicz: "Czuję się dobrze w Subaru"

Na starcie pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski - Rajdzie Elmot-Krause, stanie zupełnie odmieniony zespół Subaru Poland Rally Team. W sezonie 2009 jego barw bronić będą Kajetan Kajetanowicz z Jackiem Rathe, startując Subaru Impreza STI 09.

Kajetanowicz:

Kajetan Kajetanowicz: - "Naprawdę bardzo się cieszę, że sezon w końcu ruszy i staniemy do walki na odcinkach specjalnych. W tym roku rozpoczynam nową przygodę z Subaru Poland Rally Team, w nowym samochodzie i z nowym pilotem Jackiem Rathe. Wierzę, że będzie to udany sezon, pełen zaciętej rywalizacji" - mówi popularny "Kajtek".

 

 

- "Na kilka dni przed Rajdem Elmot odbyliśmy pierwsze testy Subaru Imprezy STI 09, którą będziemy startować w tegorocznych mistrzostwach Polski. Udało mi się przejechać ponad 100 kilometrów podczas dwóch dni. Jestem zadowolony z przebiegu naszych testów, choc oczywiście po ponad półrocznej przerwie mógłbym w ogóle nie wysiadać z samochodu. Bardzo mocno pracowaliśmy nad tym, żeby samochód dobrze się prowadził i udało się. Mieliśmy możliwość jeździc zarówno po suchym, jak i mokrym asfalcie oraz testować opony, na których nigdy wcześniej nie jeździłem. Teraz czuję się w tym aucie dobrze" - dodaje Kajetanowicz.

- "Chciałbym przede wszystkim pojechać bezbłędnie. Jeśli nam się to uda, będziemy wiedzieć, w którym miejscu jesteśmy na tle konkurencji. To dla nas zagadka i jednocześnie cel na ten rajd. Same testy nie pozwalają porównać siebie z innymi. Wbrew obawom, lista zgłoszeń na rajd wygląda bardzo dobrze i zapowiada się mocna obsada. Na pewno będzie ciekawie!"


Podobne wiadomości:

Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii

Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii

Premiery 2016-11-18

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Aktualności 2016-10-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Francja naliczy kierowcom punkty karne
Francja naliczy kierowcom punkty karne
Francja jest kolejnym państwem na mapie, które zamierza naliczać punkty karne kierowcom z innych państw. W przypadku przekroczenia dozwolonego limitu trzeba się będzie liczyć z konsekwencjami.