mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kajetanowicz: "Czuję się dobrze w Subaru"

Kajetanowicz: "Czuję się dobrze w Subaru"

Na starcie pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski - Rajdzie Elmot-Krause, stanie zupełnie odmieniony zespół Subaru Poland Rally Team. W sezonie 2009 jego barw bronić będą Kajetan Kajetanowicz z Jackiem Rathe, startując Subaru Impreza STI 09.

Kajetanowicz:

Kajetan Kajetanowicz: - "Naprawdę bardzo się cieszę, że sezon w końcu ruszy i staniemy do walki na odcinkach specjalnych. W tym roku rozpoczynam nową przygodę z Subaru Poland Rally Team, w nowym samochodzie i z nowym pilotem Jackiem Rathe. Wierzę, że będzie to udany sezon, pełen zaciętej rywalizacji" - mówi popularny "Kajtek".

 

 

- "Na kilka dni przed Rajdem Elmot odbyliśmy pierwsze testy Subaru Imprezy STI 09, którą będziemy startować w tegorocznych mistrzostwach Polski. Udało mi się przejechać ponad 100 kilometrów podczas dwóch dni. Jestem zadowolony z przebiegu naszych testów, choc oczywiście po ponad półrocznej przerwie mógłbym w ogóle nie wysiadać z samochodu. Bardzo mocno pracowaliśmy nad tym, żeby samochód dobrze się prowadził i udało się. Mieliśmy możliwość jeździc zarówno po suchym, jak i mokrym asfalcie oraz testować opony, na których nigdy wcześniej nie jeździłem. Teraz czuję się w tym aucie dobrze" - dodaje Kajetanowicz.

- "Chciałbym przede wszystkim pojechać bezbłędnie. Jeśli nam się to uda, będziemy wiedzieć, w którym miejscu jesteśmy na tle konkurencji. To dla nas zagadka i jednocześnie cel na ten rajd. Same testy nie pozwalają porównać siebie z innymi. Wbrew obawom, lista zgłoszeń na rajd wygląda bardzo dobrze i zapowiada się mocna obsada. Na pewno będzie ciekawie!"


Podobne wiadomości:

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Aktualności 2017-07-04

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Aktualności 2016-10-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A7 oficjalnie zaprezentowane
Nowe Audi A7 oficjalnie zaprezentowane
Oczekiwanie dobiegło końca - jeden z najbardziej stylowych modeli niemieckiego producenta doczekał się nowej generacji.