mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kajetanowicz: To nasz wielki sukces

Kajetanowicz: To nasz wielki sukces

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran odnieśli zwycięstwo w Rajdzie Polski – trzeciej rundzie Rajdowych Mistrzostw Europy i Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dzięki temu fantastycznemu wynikowi załoga Subaru Poland Rally Team została liderem polskich rozgrywek, a zespół utrzymał się na pierwszym miejscu w klasyfikacjach producenckiej i sponsorskiej.

Kajetanowicz: To nasz wielki sukces
"Zwycięstwo w tak prestiżowej imprezie, w tak doborowej obsadzie to bez wątpienia wielki sukces. Po wygranym Rajdzie Lotos wielu pomyślało, że może zaistniejemy w czołówce na Polskim, ale nikt nie spodziewał się, że będziemy na najwyższym stopniu podium. Wygrana cieszy tym bardziej, że osiągnięta została w warunkach niesamowitej rywalizacji. Cieszę się tą chwilą, szczególnie dlatego, że to nasze drugie z rzędu pierwsze miejsce w szutrowej imprezie" - powiedział po rajdzie Kajetan Kajetanowicz.

"Rajdy bez wątpienia są trudną i nieprzewidywalną dyscypliną. Nie wiemy jak będzie w przyszłości, ale możemy obiecać, że na pewno będziemy dawać z siebie wszystko - tak samo jak do tej pory. Cieszę się, że mamy możliwość startów na tak wysokim poziomie. Dziękuję naszym Partnerom - LOTOS Paliwa z marką paliw LOTOS Dynamic oraz LOTOS Oil z marką olejów LOTOS Quazar, Subaru Import Polska, STP, Klonex, Keratronik i SJS oraz całemu naszemu Zespołowi za ciężką pracę. Wasze wsparcie znaczy dla nas naprawdę dużo" - dodał kierowca.

"Słowa uznania należą się także fanom, ponieważ bez nich i ich gorącego dopingu ten sport nie byłby tak popularny. My mamy wielu kibiców i to nas bardzo podbudowuje. Teraz czasu na odpoczynek nie będzie zbyt dużo, ponieważ już za trzy tygodnie wystartujemy w Rajdzie Ypres, eliminacji mistrzostw Europy oraz rundzie Intercontinental Rally Challange. Do Belgii jedziemy głównie po naukę, ale będzie to także dobry trening przed rozgrywanym kilka dni później Rajdzie Bohemia – kolejnej rundzie mistrzostw Polski" - zakończył Kajetanowicz.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Subaru
Tematy w artykule: Subaru Rajd Polski Kajetan Kajetanowicz

Podobne wiadomości:

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Aktualności 2017-01-24

Komentuj:

~tim 2010-06-19

Brawo Kajto! Widać, że On się rozwija. Wbrew malkontentom pokazał, że potrafi jeździć i wygrywać. I wcale nie potrzebuje samochodu teoretycznie najszybszego, a wystarczy mu dobra N-ka. A swoją drogą Kajetanowicz to nie tylko świetny kierowca, ale też osobowość. Zawsze porozmawia z kibicami, również tymi najmłodszymi, potrafi sobie pożartować podczas wywiadów. Zresztą, poczuciem humoru charakteryzuje się nie tylko on sam, ale cały jego zespół. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia i podpisy pod nimi zamieszczone na sieci. Jak choćby na picasaweb. Oby tak dalej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.