mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kajetanowicz: "Wielki test R4"

Kajetanowicz: "Wielki test R4"

W najbliższy weekend będziemy świadkami kolejnych zmagań sportowych. W okolicach Jeleniej Góry rozegrany zostanie Rajd Karkonoski. Z pierwszym numerem rozstawiono liderów klasyfikacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2011 Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana.

Kajetanowicz:
"Dwumiesięczna przerwa wywołała u nas głód rajdowej jazdy i tęsknotę za sportową rywalizacją" - mówi Kajetan Kajetanowicz. "Bardzo lubimy startować w Jeleniej Górze. Karkonoskie oesy należą do jednych z najtrudniejszych w Polsce, a zmienne tempo odcinków wymaga zarówno od załogi, jak i samochodu perfekcyjnego przygotowania. Dziękuję chłopakom z Rallytechnology, którzy włożyli bardzo dużo pracy w przebudowę naszego samochodu do R4. Będzie to debiut Subaru w najnowszej specyfikacji w Polsce. Traktujemy Rajd Karkonoski jako swego rodzaju duży test, ale także będziemy walczyć o umocnienie się na pozycji lidera w klasyfikacji mistrzostw Polski" - dodaje aktualny Mistrz Polski.

"Po rocznej przerwie Mistrzostwa wracają na drogi wokół Jeleniej Góry. Mimo kilku zmian większość odcinków to sprawdzone klasyki, doskonale znane zawodnikom i kibicom. Jeśli jedziecie oglądać ten rajd po raz pierwszy to gorąco polecam sobotni odcinek Karpacz. Okolice słynnej hopy nie pomieszczą wszystkich chętnych, ale na tej próbie znajdziecie dużo fajnych miejsc. Dla zawodników kluczowym czynnikiem może się okazać aura. Czerwiec to miesiąc obfitujący w burze i gwałtowne załamania pogody. Mam nadzieję, że z tej strony nic nas nie zaskoczą" - mówi z kolei pliot Jarek Baran.

Podobne wiadomości:

Rekordowa lista zgłoszeń na

Rekordowa lista zgłoszeń na "Polaku"

Aktualności 2013-09-10

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej tytułu

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej...

Aktualności 2012-08-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kia Picanto X-Line już dostępna
Kia Picanto X-Line już dostępna
Najmniejszy model w gamie Kia debiutuje w polskich salonach w zupełnie nowej wersji X-Line. Auto wyposażono w podniesione zawieszenie i "terenowe" dodatki.