mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kajetanowicz najszybszy w Barbórce Cieszyńskiej

Kajetanowicz najszybszy w Barbórce Cieszyńskiej

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran byli najszybszą załogą na trasie 36. Rajdu Cieszyńska Barbórka. Ostatnia runda Rajdowego Pucharu Polski rozgrywana była na malowniczych trasach Podbeskidzia przy jesiennej aurze. Załoga Subaru Poland Rally Team uzyskiwała najlepsze czasy na wszystkich rozegranych odcinkach rajdu, a na mecie w Cieszynie odebrała puchary i gromkie brawa.

Kajetanowicz najszybszy w Barbórce Cieszyńskiej
Kajetan Kajetanowicz: - Dobrze rozgrzaliśmy się podczas tego rajdu i mam nadzieję, że swoją jazdą rozgrzewaliśmy także licznie zgromadzonych kibiców, którym dziękujemy za gorący doping. Od rana panowały trudne warunki - trasa była bardzo zabłocona, co na tych wąskich i technicznie wymagających partiach było nie lada wyzwaniem, ale bardzo lubię takie rajdy. Przed nami już za dwa tygodnie kolejna Barbórka – tym razem w Warszawie. Do zobaczenia!

W oficjalnej klasyfikacji wyników najszybszy na trasach wokół Cieszyna był Mariusz Nowocień w Hondzie Civic Type-R. Drugie miejsce zajął Wojciech Chuchała, który do lidera stracił na mecie 13,5 s. Chuchała jednocześnie zapewnił sobie tytuł mistrzowski w Pucharze PZM.

Podobne wiadomości:

70. Rajd Polski: Bouffier liderem po I etapie

70. Rajd Polski: Bouffier liderem po I etapie

Aktualności 2013-09-15

Rekordowa lista zgłoszeń na

Rekordowa lista zgłoszeń na "Polaku"

Aktualności 2013-09-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.