mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kajetanowicz najszybszy w Cieszynie

Kajetanowicz najszybszy w Cieszynie

Kajetan Kajetanowicz z żoną Aleksandrą wygrali ostatnią rundę Pucharu PZM, Rajd Barbórka Cieszyńska. Załoga Mitsubishi Lancera Evo IX była najszybsza w klasie Gość. Wśród pucharowiczów serialu PZM tryumfował zaś Rafał Szebla.

Kajetanowicz najszybszy w Cieszynie
W Cieszynie, mistrzem rozgrywek tzw. drugiej ligi został Piotr Sopoliński. W klasie Gość zwyciężyli bezapelacyjnie Kajetan i Aleksandra Kajetanowiczowie, wyprzedzając drugiego w klasyfikacji Piotra Maciejewskiego o ponad dwie minuty. - „To był naprawdę świetny rajd” - mówił Kajetan tuż po zakończeniu imprezy. – „Panowały mocno zróżnicowane warunki, wręcz ekstremalne. Niesamowita loteria z oponami. Żałuję, że nie pokonaliśmy więcej odcinków specjalnych, bo frajda z jazdy była ogromna.” -


- „Miło było powrócić na prawy fotel, na te trasy i znów móc dyktować Kajtkowi” - podsumowała start w Cieszyńskiej Barbórce Ola Kajetanowicz. – „Doskonale się bawiliśmy i w aucie panowała świetna atmosfera. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś usiądziemy razem w rajdówce” – dodała życiowa partnerka rajdowego wice-mistrza Polski.
Tematy w artykule: RSMP

Podobne wiadomości:

Chuchała rządzi w Świdnicy

Chuchała rządzi w Świdnicy

Aktualności 2014-04-14

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej tytułu

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej...

Aktualności 2012-08-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Zakaz rejestracji Porsche Cayenne w Szwajcarii
Zakaz rejestracji Porsche Cayenne w Szwajcarii
Afera "dieselgate" odbija się czkawką u kolejnych producentów należących do grupy VW. Tym razem ucierpi z tego powodu Porsche, które nie może sprzedawać niektórych swoich produktów na terenie Szwajcarii.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech