mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kalendarz, Lagerfeld i Rubik

Kalendarz, Lagerfeld i Rubik

Już dzisiaj w Moskwie zobaczymy najnowszą edycję Kalendarza Pirelli, jednego z najbardziej pożądanych i legendarnych kalendarzy. Po raz drugi w historii, na jednej z kart znajdzie się polska modelka - tym razem będzie to Anja Rubik.

Kalendarz, Lagerfeld i Rubik
Twórcą najnowszej odsłony Kalendarza Pirelli na 2011 rok jest Karl Lagerfeld, jeden z największych współczesnych kreatorów mody, a zarazem niezwykły ekscentryk.

Z kolei wśród modelek, jakie pojawią się na zdjęciach, znajdzie się druga w historii kalendarza Polka. Częstochowianka Anja Rubik, zamieszkała obecnie w Nowym Jorku, jest objawieniem świata mody ostatnich lat i zarazem muzą Karla Lagerfelda. W 2010 roku zajęła 3 miejsce na liście światowych modelek.

Przypomnijmy, że pierwszą Polką w Kalendarzu Pirelli była Małgorzata Bela, która pojawiła się na zdjęciach w edycji z 2009 roku.

Wydawany od 1963 roku Kalendarz Pirelli tworzą najlepsi z najlepszych w branży. Do prac nad tym kalendarzem zawsze zapraszani są najlepsi dyrektorzy artystyczni, najlepsi fotografowie, styliści oraz oczywiście najpiękniejsze modelki. Nie bez znaczenia są także plany zdjęciowe, które za każdym razem zaskakują osoby oglądające fotografie na Kalendarza.
Tematy w artykule: Pirelli kalendarz Kalendarz Pirelli

Podobne wiadomości:

Opel Corsa, Karl Lagerfeld i niezwykła modelka

Opel Corsa, Karl Lagerfeld i niezwykła...

Aktualności 2014-10-10

Pirelli stworzyło cyber-oponę

Pirelli stworzyło cyber-oponę

Technika 2014-10-31

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.