mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kalendarz Miss Tuning 2012

Kalendarz Miss Tuning 2012

Kalendarz Pirelli nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z tych rzeczy niedostępnych dla przeciętnego śmiertelnika, która jest przez wszystkich najbardziej pożądana. Druga strona medalu to kobiety, które jeśli zaprezentują się w nim mogą liczyć na wzrost swoje sławy. Nie tylko jednak Pirelli tworzy takie limitowane kalendarze

Kalendarz Miss Tuning 2012
Co roku nad jeziorem Bodeńskim odbywa się jedna z największych imprez tuningowych w Europie - Tuning World Bodensee. Podczas tej imprezy pojawia się również Miss Tuningu, która jest bohaterką kalendarza. To co powoduje, że ten kalendarz nabiera statusu luksusowego to oczywiście zdjęcia z ową Miss, ale i limitowana ilość egzemplarzy. W tym roku zwyciężczynią została 23-letnia Mandy Lange. Mandy pokonała 500 kandydatek, które złożyły aplikacje i została zwyciężczynią spośród 18 finalistek. Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądały kulisy sesji zdjęciowej do kalendarza.
Tematy w artykule: tuning samodzielny tuning

Podobne wiadomości:

Urocza blondyneczka w tuningowym kalendarzu

auto motor i sport 0000-00-00

Nordic Trophy dla Scanii z Madonną

Nordic Trophy dla Scanii z Madonną

Aktualności 2013-08-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?