mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kalendarz Miss Tuning 2012

Kalendarz Miss Tuning 2012

Kalendarz Pirelli nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z tych rzeczy niedostępnych dla przeciętnego śmiertelnika, która jest przez wszystkich najbardziej pożądana. Druga strona medalu to kobiety, które jeśli zaprezentują się w nim mogą liczyć na wzrost swoje sławy. Nie tylko jednak Pirelli tworzy takie limitowane kalendarze

Kalendarz Miss Tuning 2012
Co roku nad jeziorem Bodeńskim odbywa się jedna z największych imprez tuningowych w Europie - Tuning World Bodensee. Podczas tej imprezy pojawia się również Miss Tuningu, która jest bohaterką kalendarza. To co powoduje, że ten kalendarz nabiera statusu luksusowego to oczywiście zdjęcia z ową Miss, ale i limitowana ilość egzemplarzy. W tym roku zwyciężczynią została 23-letnia Mandy Lange. Mandy pokonała 500 kandydatek, które złożyły aplikacje i została zwyciężczynią spośród 18 finalistek. Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądały kulisy sesji zdjęciowej do kalendarza.
Tematy w artykule: tuning samodzielny tuning

Podobne wiadomości:

Audi RS6 Avant ABT od Pachura Moto Center

Audi RS6 Avant ABT od Pachura Moto Center

Aktualności 2015-05-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.