mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kalendarz Pirelli 2008 już w listopadzie

Kalendarz Pirelli 2008 już w listopadzie

Premiera najnowszej edycji najsłynniejszego na świecie kalendarza odbędzie się w listopadzie w Szanghaju. Do Polski zawita on w grudniu.

Kalendarz Pirelli 2008 już w listopadzie

Jako scenerię do najnowszego wydania Kalendarza Pirelli wybrano Chiny, a dokładniej Szanghaj. Charakter miejsca zaważył na egzotycznej i barwnej atmosferze Kalendarza na rok 2008. Dynamika chińskiej metropolii, jej ruchliwe ulice i charakterystyczny dla nich gwar, grzeszna Dzielnica Francuska – to wszystko stanowi żywe tło przyszłorocznego Kalendarza.

Autorem zdjęć jest francuski fotograf - Patrick Demarchelier, twórca zdjęć także do Kalendarza Pirelli 2005. Jako jeden z pierwszych zapoczątkował w latach 70. wprowadzanie do tworzonych zdjęć nowych idei, łącząc subtelność z prowokacją.

Bohaterkami stworzonej przez Demarchelier przyszłorocznej edycji Kalendarza Pirelli są wschodzące gwiazdy światowego kina i stawiające pierwsze kroki na międzynarodowych wybiegach modelki: Gemma Ward, Catherine McNeil, Doutzen Kroes, Agyness Deyn, Coco Rocha, Lily Donaldson, Sasha Pivarova, Caroline Trentini. Wśród nich znajdują się również takie azjatyckie piękności, jak modelki MoWan Dan i Du Juan. Jednak największą gwiazdą powinna się okazać Maggie Cheung (na zdj.), jedna z najsłynniejszych aktorek azjatyckiego kina o nieskazitelnej wschodniej urodzie.


Podobne wiadomości:

Test opon zimowych - GTÜ 2014/2015

Test opon zimowych - GTÜ 2014/2015

Aktualności 2014-10-15

Pirelli sprzedane ChemChina

Pirelli sprzedane ChemChina

Aktualności 2015-03-23

Komentuj:

~damjan 2007-10-10

nie rozumiem czym sie tu ludziska podniecaja, ani to ladne panie, ani jakies bardziej rozebrane ze ladne artystyczne zdjecia, ale takich zdjec i pewno kalendarzy to setki jest,

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross