mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kangur 2006

Kangur 2006

Na kolejny rok sprzedaży Renault wprowadzi drobne zmiany w popularnym aucie osobowo-dostawczym.

Kangur 2006

Od października w salonach sprzedaży francuskiego producenta znajdzie się Renault Kangoo w specyfikacji 2006. Do oferty trafią całkiem nowe kolory nadwozia i cztery nowe warianty wyposażenia. Nadal dostępny będzie najszerszy wybór jednostek napędowych w segmencie, spełniających normę Euro 4: dwa benzynowce (1.2 16V, 75KM i 1.6 16V, 95KM), trzy diesle (1.5 dCi, 60, 70 i 85KM) oraz  zasilany gazem LPG (1.2, 60KM).


NOWOŚĆ - zobacz specjalną stronę marki Renault

W nowym roku do wyboru klientów oddane zostanie 10 nowych kolorów nadwozia (w tym trzy metaliczne) i trzy rodzaje wykończenia wnętrza. Natomiast cztery warianty wyposażenia: Famillie, Enfant, Electrique i Easy różnicują wnętrze dodatkami. pierwszy zawierać będzie podłokietniki, stoliki dla pasażerów, schowek pop fotelem pasażera z przodu i lusterka do kontrolowania dzieci siedzących z tyłu.

W drugim znajdziemy jedynie stoliki i lustro, a pakiet elektryczny ma komputer pokładowy, elektryczną regulację lusterek i wskaźniki temperatury zewnętrznej. Easy wyposażony będzie w zamek centralny, lampy z funkcją odprowadzania do domu i samo-regulujące tempo pracy wycieraczki. Renault Polska wkrótce poda jakie z powyższych pakietów, i w jakiej formie dostępne będą w kraju.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.