mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kangur 2006

Kangur 2006

Na kolejny rok sprzedaży Renault wprowadzi drobne zmiany w popularnym aucie osobowo-dostawczym.

Kangur 2006

Od października w salonach sprzedaży francuskiego producenta znajdzie się Renault Kangoo w specyfikacji 2006. Do oferty trafią całkiem nowe kolory nadwozia i cztery nowe warianty wyposażenia. Nadal dostępny będzie najszerszy wybór jednostek napędowych w segmencie, spełniających normę Euro 4: dwa benzynowce (1.2 16V, 75KM i 1.6 16V, 95KM), trzy diesle (1.5 dCi, 60, 70 i 85KM) oraz  zasilany gazem LPG (1.2, 60KM).


NOWOŚĆ - zobacz specjalną stronę marki Renault

W nowym roku do wyboru klientów oddane zostanie 10 nowych kolorów nadwozia (w tym trzy metaliczne) i trzy rodzaje wykończenia wnętrza. Natomiast cztery warianty wyposażenia: Famillie, Enfant, Electrique i Easy różnicują wnętrze dodatkami. pierwszy zawierać będzie podłokietniki, stoliki dla pasażerów, schowek pop fotelem pasażera z przodu i lusterka do kontrolowania dzieci siedzących z tyłu.

W drugim znajdziemy jedynie stoliki i lustro, a pakiet elektryczny ma komputer pokładowy, elektryczną regulację lusterek i wskaźniki temperatury zewnętrznej. Easy wyposażony będzie w zamek centralny, lampy z funkcją odprowadzania do domu i samo-regulujące tempo pracy wycieraczki. Renault Polska wkrótce poda jakie z powyższych pakietów, i w jakiej formie dostępne będą w kraju.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.