mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kaplast: produkcja z nowej hali

Kaplast: produkcja z nowej hali

W związku z rozwojem bydgoskiej firmy Kaplast i rozpoczęciem nowej produkcji dla przemysłu motoryzacyjnego firma planuje w III kwartale 2006 roku przenieść się do większej hali (ok. 2500 m2) i zakupić następne wtryskarki. Zakończenie inwestycji: przygotowanie hali, zakup suwnicy, wtryskarek powinno zakończyć się do grudnia 2006.

Kaplast: produkcja z nowej hali

Kaplast zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych na wtryskarkach o sile zwarcia od 25 do 300 ton. Produkowane detale trafiają do różnych gałęzi przemysłu, w tym samochodowego, elektronicznego. Firma pomimo niedługiego okresu funkcjonowania, od lutego 2004, ugruntowała swoją pozycję rynkową i zdobyła uznanie wśród klientów krajowych i zagranicznych.

W zakładzie zostały wprowadzone procedury, które służą utrzymaniu tendencji wzrostowej na rynku. Jedną z ważniejszych procedur jest system zarządzania jakością zgodny z normą ISO TS 16949:2002 oraz stała kontrola kosztów i inwestycje w nowoczesny park maszynowy.

Przeczytaj także:

Zamiast mleczarni motoryzacja (2006-02-13)

Plasmet - produkcja pełną parą! (2006-02-01)

Szklany biznes Jaana (2005-12-29)

 


Podobne wiadomości:

Warszawa, Syrena, Polonez - powrót polskiej motoryzacji?

Warszawa, Syrena, Polonez - powrót polskiej...

Aktualności 2015-09-23

Rekordowa produkcja samochodów w Polsce

Rekordowa produkcja samochodów w Polsce

Aktualności 2015-07-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic