mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kawa z Fiatem

Kawa z Fiatem

Wczoraj miało miejsce otwarcie kolejnej mediolańskiej kafeterii. Nie było by w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że codzienny przystanek setek Włochów nazywa się 'Fiat Café La Triennale'.

Kawa z Fiatem

W ogrodach miejskiego pałacu dell'Arte, który już niedługo stanie się miejscem ekspozycji wystawy mediolańskiego designu, stworzono warunki do pomieszczenia prawie setki osób.

Obok codziennej filiżanki kawy, goście będą mogli zobaczyć dzieło same w sobie, jakim jest wystrój otoczenia przygotowany przez architekta Michele De Lucchi, który współpracował z Fiatem i firmą La Triennale w przygotowaniu mebli i wyglądu urządzeń otoczenia.

Wraz z oficjalnym otwarciem kafeterii, Fiat zaprezentował nowe odmiany swoich popularnych modeli. Panda Bigusto jest zapowiadaną już od jakiegoś czasu, specjalną wersją, o dwubarwnej stylizacji. Limitowana seria składać się będzie z modeli pomalowanych i wykończonych wewnątrz w kolorach niebieskim i szarym lub czarnym i niebieskim.

Dodatkowo ogłoszono, iż pokazana rok temu Panda Alesi zostanie również wprowadzona do sprzedaży z końcem tego roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia - 5 milionów egzemplarzy
Skoda Octavia - 5 milionów egzemplarzy
Po 21 latach z linii produkcyjnej zakładów Skody w Mlada Boleslav zjechał sześciomilionowy egzemplarz modelu Octavia. Kompaktowy samochód z Republiki Czeskiej szybko stał się globalnym hitem sprzedaży i najważniejszym modelem dla marki.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech