mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Keiper Polska rośnie

Keiper Polska rośnie

Firma Keiper Polska zlokalizowana w Świebodzinie od 5 lat zajmuje się produkcją komponentów i struktur metalowych do foteli samochodowych. Firma realizuje kolejne inwestycje oraz planuje dalszy rozwój.

Keiper Polska współpracuje z dostawcami i producentami branży motoryzacyjnej z całego świata. Elementy produkowane przez Keiper Polska znajdują się m.in. w samochodach takich marek jak: Volkswagen, Opel, Skoda.

W związku z planami dalszego rozwoju m.in. budowy nowej hali produkcyjnej firma wykupiła halę produkcyjną A oraz tereny leżące wokół zakładu. "Zakładamy, że wraz z nastaniem nowego 2006 roku, ruszymy z produkcją w nowym obiekcie. Planujemy w ciągu najbliższych pięciu lat zatrudnić około 1200 osób" - podkreśla Prezes Zarządu Klaus Dick.

Centrala KEIPER GmbH & Co. KG znajduje się w Niemczech. KEIPER Polska jest jednym z wielu zakładów produkcyjnych poza granicami Niemiec. W polskim zakładzie zatrudnionych jest obecnie ponad 500 osób. Zakłady produkcyjne KEIPER znajdują się również w Kanadzie, USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, i we Włoszech.

 


Podobne wiadomości:

S3 Sulechów - Zielona Góra: podpisano umowę

S3 Sulechów - Zielona Góra: podpisano umowę

Polskie drogi 2016-02-23

Wybrano wykonawców MOP-ów na S3

Wybrano wykonawców MOP-ów na S3

Polskie drogi 2015-06-05

Komentuj:

~PQ-24,B-58 2008-10-27

Brak zlecen i zwalniaja monterow,a co z majstrami?Sa nietykalni?W koncu to my na nich pracujemy.

~AMPV 2008-10-13

Pracowałem tam w QS. Gnój jakich mało i tyle.

~LR 2008-05-23

Syf kił i mogiła, a wszystko to przez majstrów.

~AMPV 2008-02-11

Brygadzisci i majstrowie cenia sobie strzelanie z ucha! Taki co strzela ma najwieksza szanse dostac sie na wyzsze stanowisko.

~AMPV 2008-02-11

Majstereq co ty gadasz? Najlepszy zaklad w FSW? Pewnie jestes na stanowisku i dlatego tak gadasz! Keiper nie liczy sie z ludzmi,traktuja nas jak bydlo. Robic,robic i robic! Obnizaja premie za ocene za to ze ktos pali papierosy! To jest dobry zaklad? Chyba byl..

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Mazda 6 w Los Angeles
Nowa Mazda 6 w Los Angeles
Na salonie samochodowym w Los Angeles zadebiutowała nowa odsłona Mazdy 6. Japoński sedan przeszedł mocną metamorfozę na zewnątrz i w środku. Sprawdzamy, co się zmieniło.