mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Keiper Polska rośnie

Keiper Polska rośnie

Firma Keiper Polska zlokalizowana w Świebodzinie od 5 lat zajmuje się produkcją komponentów i struktur metalowych do foteli samochodowych. Firma realizuje kolejne inwestycje oraz planuje dalszy rozwój.

Keiper Polska współpracuje z dostawcami i producentami branży motoryzacyjnej z całego świata. Elementy produkowane przez Keiper Polska znajdują się m.in. w samochodach takich marek jak: Volkswagen, Opel, Skoda.

W związku z planami dalszego rozwoju m.in. budowy nowej hali produkcyjnej firma wykupiła halę produkcyjną A oraz tereny leżące wokół zakładu. "Zakładamy, że wraz z nastaniem nowego 2006 roku, ruszymy z produkcją w nowym obiekcie. Planujemy w ciągu najbliższych pięciu lat zatrudnić około 1200 osób" - podkreśla Prezes Zarządu Klaus Dick.

Centrala KEIPER GmbH & Co. KG znajduje się w Niemczech. KEIPER Polska jest jednym z wielu zakładów produkcyjnych poza granicami Niemiec. W polskim zakładzie zatrudnionych jest obecnie ponad 500 osób. Zakłady produkcyjne KEIPER znajdują się również w Kanadzie, USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, i we Włoszech.

 


Podobne wiadomości:

S3 Sulechów - Zielona Góra: podpisano umowę

S3 Sulechów - Zielona Góra: podpisano umowę

Polskie drogi 2016-02-23

Znamy oferty na S3 Niedoradz - Nowa Sól

Znamy oferty na S3 Niedoradz - Nowa Sól

Polskie drogi 2015-06-26

Komentuj:

~PQ-24,B-58 2008-10-27

Brak zlecen i zwalniaja monterow,a co z majstrami?Sa nietykalni?W koncu to my na nich pracujemy.

~AMPV 2008-10-13

Pracowałem tam w QS. Gnój jakich mało i tyle.

~LR 2008-05-23

Syf kił i mogiła, a wszystko to przez majstrów.

~AMPV 2008-02-11

Brygadzisci i majstrowie cenia sobie strzelanie z ucha! Taki co strzela ma najwieksza szanse dostac sie na wyzsze stanowisko.

~AMPV 2008-02-11

Majstereq co ty gadasz? Najlepszy zaklad w FSW? Pewnie jestes na stanowisku i dlatego tak gadasz! Keiper nie liczy sie z ludzmi,traktuja nas jak bydlo. Robic,robic i robic! Obnizaja premie za ocene za to ze ktos pali papierosy! To jest dobry zaklad? Chyba byl..

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Solaris przygotowuje pierwsze takie zamówienie na świecie. Dwa elektryczne autobusy posłużą jako mobilne punkty poboru krwi i już niebawem trafią do polskiego odbiorcy.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech