mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Keiper w wałbrzyskim Invest Parku

Keiper w wałbrzyskim Invest Parku

W najbliższych dniach Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna ma wydać zezwolenie na prowadzenie działalności dla niemieckiej firmy Keiper. Zakład produkcyjny, w którym wytwarzane będą siedzenia do samochodów, ma powstać w Skarbimierzu.

Keiper w wałbrzyskim Invest Parku
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest Park powinna w ciągu najbliższych dni wydać kolejne zezwolenia dla inwestorów. Wśród nich jest niemiecka firma Keiper, która zamierza ulokować nowy zakład produkcyjny w Skarbimierzu (województwo opolskie).

Będzie to kolejna duża inwestycja w strefie. Według zapowiedzi firma chce na terenie WSSE wybudować zakład produkujący stelaże i metalowe komponenty do siedzeń samochodowych, w którym pracę znajdzie około 400 osób. Wartość tej inwestycji to 53,5 mln zł.

Keiper jest producentem metalowych komponentów do siedzeń dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma działa na terenie Polski już od kilku lat i współpracuje z dostawcami i producentami branży motoryzacyjnej z całego świata. Elementy produkowane przez Keiper Polska znajdują się m.in. w samochodach takich marek jak Volkswagen, Opel czy Skoda.

Podobne wiadomości:

Ruszył remont mostu w Piorunkowicach na DK41

Ruszył remont mostu w Piorunkowicach na DK41

Polskie drogi 2015-07-29

Remont na A4 - koniec trzeciego etapu

Remont na A4 - koniec trzeciego etapu

Polskie drogi 2016-05-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.

Zalando Zalando