mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Keiper zatrudnia do fabryki w Skarbimierzu

Keiper zatrudnia do fabryki w Skarbimierzu

W sumie 230 osób do końca roku znajdzie pracę w fabryce Keiper w Skarbimierzu. Fabryka koncernu Keiper Recaro Group w Skarbimierzu będzie jedynym zakładem Keipera wytwarzającym fotele do ciężarówek.Produkcja siedzeń trafi też m.in. dla gliwickiego Opla.

Keiper zatrudnia do fabryki w Skarbimierzu
Na olbrzymiej hali produkcyjnej w Skarbimierzu trwa instalowanie maszyn i sprzętu, prowadzona jest też produkcja testowa. - Rozpoczęcie produkcji seryjnej zaplanowane jest na wrzesień tego roku – powiedziała Nowej Trybunie Opolskiej Ewa Dźwierzyńska-Kabat kierownik działu personalnego w Keiper Polska. Hitem wyjeżdżającym z pod¬brzeskiej fabryki mają być kompletne fotele do kabin ciężarówek, wyposażone w miękkie siedziska, skórzane obicia, elektronikę i pneumatykę.


Keiper ma już skompletowaną kadrę kierowniczą i jest w trakcje zatrudniania pracowników produkcji: monterów, operatorów maszyn, specjalistów do działu przygotowania produkcji, logistyki, inżynierów działu jakości i pracowników utrzymania ruchu. Łącznie do końca roku zatrudnienie znajdzie tu około 230 osób. Ale na tym nie koniec bo w perspektywie 4-5 lat firma planuje zwiększyć zatrudnienie do poziomu od 400 - 600 pracowników.

Podobne wiadomości:

Koniec remontu autostrady A4

Koniec remontu autostrady A4

Polskie drogi 2016-06-22

Remont na A4 - koniec trzeciego etapu

Remont na A4 - koniec trzeciego etapu

Polskie drogi 2016-05-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes Sprinter - pierwsze zdjęcia wnętrza
Mercedes Sprinter - pierwsze zdjęcia wnętrza
Mercedes-Benz Vans szykuje ważną premierę. Już niebawem poznamy kolejną generację Sprintera, ale zanim to nastąpi, producent zaprezentował pierwsze zdjęcia kabiny i zapowiedział nowe rozwiązania transportowe.