mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kia Cadenza zdobywa nagrodę ICOTY 2014

Kia Cadenza zdobywa nagrodę ICOTY 2014

Na targach NAIAS Kia poinformowała, że model Cadenza otrzymał tytuł Międzynarodowego Samochodu Roku (ICOTY), który przyznawany jest przez magazyn Road & Travel.

Kia Cadenza zdobywa nagrodę ICOTY 2014
„To właśnie w tym roku przypada 20 rocznica obecności Kia na rynku USA i przez ten czas staliśmy się znani z odwagi naszych  przedsięwzięć. Cadenza 2014 wyznacza kolejny krok naprzód, przyciągając nowych i zamożnych klientów, dla których marka Kia dotąd nie istniała.

Fakt uzyskania prestiżowego tytułu ICOTY po raz drugi z rzędu wyraźnie wskazuje, iż w oczach dzisiejszego, wybrednego konsumenta nasze auta nie ustępują nikomu pola pod względem światowej klasy designu, wyposażenia i wartości za swą cenę.”
, powiedział Michael Sprague, wiceprezes ds. marketingu i komunikacji Kia Motors Aamerica.

Magazyn Road & Travel każdego roku przyznaje nagrody w dwóch kategoriach - Samochód Osobowy Roku (International Car of the Year) oraz nagrodę Samochodu Użytkowego Roku (International Truck of the Lear). Jury konkursu bierze pod uwagę takie aspekty jak stylizacja, komfort i osiągi, ale oceniany jest także poziom emocjonalnej więzi z konsumentem budowanej przez daną markę w działaniach marketingowych.

Jury konkursu składa się z renomowanych dziennikarzy motoryzacyjnych z całego świata, którzy reprezentują najważniejsze magazyny z branży samochodowej wydawane na naszym globie. „Kia Cadenza wygrywa w tej kategorii z wielu powodów, m.in. zdecydowanego dążenia marki Kia do obecności w segmencie entry-lux. Samochód jest naprawdę udany oraz rozsądny cenowo pokazując, że ekskluzywność stylu i osiągów znalazła się w zasięgu amerykańskiej klasy średniej. Z przyjemnością sekundujemy więc tak szybkiemu awansowi marki Kia od przeciętniaka do dżentelmena!”,  stwierdził Courtney Caldwell, redaktor naczelny Road & Travel Magazine

Podobne wiadomości:

Kia Picanto "Kia Lotos Race": Chodzi o...

auto motor i sport 0000-00-00

Picanto w wersji „Kia Lotos Race Limited Edition” od zwykłego różni się tylko detalami, ale sprawia wrażenie innego auta.

Kia Stonic - nowy crossover z Korei

Kia Stonic - nowy crossover z Korei

Aktualności 2017-06-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.